Головна Право Поліція Львівщини нагадує: у всіх терпідрозділах облаштовані пункти обігріву

Поліція Львівщини нагадує: у всіх терпідрозділах облаштовані пункти обігріву

72
0

У випадку блекауту тут мешканці можуть зігрітися, підзарядити гаджети та отримати необхідну допомогу.

Ситуація щодо дотримання правопорядку в області контрольована. Інформують у поліції Львівщини.

Так, за минулу добу, 25 грудня, на оперативну лінію 102 до поліції Львівщини надійшли 1183 повідомлення – усі опрацювали. Правоохоронці дякують громадянам за пильність та закликають: якщо ви бачите підозрілих осіб або потенційно небезпечні предмети, негайно телефонуйте на лінію 102.

У зв’язку з впровадженням графіків аварійного та екстреного відключення світла та через відсутність вуличного освітлення збільшили кількість піших нарядів та автопатрулів. Також збільшили кількість нічних патрулів, які забезпечують правопорядок у населених пунктах та на автошляхах області у темну пору доби.

Від початку повномасштабного вторгнення поліцейські Львівщини спільно з нацгвардійцями, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, а також несуть службу на блокпостах.

Правоохоронці нагадують, що у всіх територіальних підрозділах поліції облаштовані пункти обігріву, де мешканці можуть зігрітися, підзарядити гаджети, випити гарячого чаю та отримати необхідну допомогу. Усі підрозділи поліції працюють цілодобово.

Також поліцейські закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги – чуючи сирену, негайно вирушайте в укриття.