Головна Право 306 доба війни: ситуація щодо дотримання правопорядку в Львівській області контрольована

306 доба війни: ситуація щодо дотримання правопорядку в Львівській області контрольована

110
0

Правоохоронці нагадують, що у всіх територіальних підрозділах поліції облаштовані пункти обігріву, де у разі блекауту мешканці можуть зігрітися, підзарядити гаджети та отримати необхідну допомогу. 

За минулу добу, 25 грудня, на оперативну лінію 102 до поліції Львівщини надійшло 1183 повідомлення – усі вони опрацьовані. Правоохоронці дякують громадянам за пильність за закликають: якщо ви бачите підозрілих осіб або потенційно небезпечні предмети, негайно телефонуйте на лінію 102.

У зв’язку з впровадженням графіків аварійного та екстреного відключення світла та через відсутність вуличного освітлення збільшено кількість піших нарядів та автопатрулів. Також збільшено кількість нічних патрулів, які забезпечують правопорядок у населених пунктах та на автошляхах області у темну пору доби.

Від самого початку війни поліцейські Львівщини спільно з нацгвардійцями, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, а також несуть службу на блокпостах.

Правоохоронці нагадують, що у всіх територіальних підрозділах поліції облаштовані пункти обігріву, де мешканці можуть зігрітися, підзарядити гаджети, випити гарячого чаю та отримати необхідну допомогу. Усі підрозділи поліції працюють цілодобово.

Також поліцейські закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги – чуючи сирену, негайно вирушайте в укриття.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області