Головна Право На Львівщині спеціалісти-вибухотехніки здійснили 300 службових виїздів від початку війни

На Львівщині спеціалісти-вибухотехніки здійснили 300 службових виїздів від початку війни

153
0

Правоохоронці дякують громадянам за пильність та нагадують: у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів не намагайтеся самостійно їх знешкоджувати чи переміщати – негайно телефонуйте на оперативну лінію 101, 102.

Від 24 лютого співробітники Управління вибухотехнічної служби поліції Львівщини приблизно 300 разів виїжджали на повідомлення про підозрілі предмети чи факти вибухів, у 20 випадках було виявлено та вилучено вибухонебезпечні предмети.

У роботі правоохоронцям щоразу допомагають три службові собаки, навчені на пошук зброї та вибухівки – Лілу, Ватсон та Джессі.

Крім того, спеціалісти-вибухотехніки постійно проводять навчальні заходи з працівниками поліції, інших силових структур, представниками тероборони, а також профілактичні заняття з цивільним населенням. Зокрема, навчають, за якими ознаками можна встановити, чи предмет дійсно становить небезпеку та як необхідно діяти при їх виявленні.

У разі виявлення підозрілих чи небезпечних предметів – це можуть бути залишені без нагляду рюкзаки, сумки, дитячі іграшки, згортки біля смітників або у місцях масового скупчення людей, особливо якщо до них приєднані мобільні телефони, засоби радіозв’язку, елементи військового призначення, електричні провідники чи антени – не намагайтеся самостійно їх знешкоджувати чи переміщувати, негайно телефонуйте на оперативну лінію 101, 102. Повідомте про небезпеку перехожих та, дотримуючись заходів особистої безпеки, чекайте на приїзд правоохоронців.