Головна Право Ще у п’яти територіальних громадах Львівщини запрацюють поліцейські офіцери громади

Ще у п’яти територіальних громадах Львівщини запрацюють поліцейські офіцери громади

177
0

У вівторок, 2 серпня, голови Городоцької, Сколівської, Рави-Руської, Яворівської та Новояворівської територіальних громад у межах проєкту «Поліцейський офіцер громади» підписали меморандуми про співпрацю з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області.

Як нагадав очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський, головною метою проєкту «Поліцейський офіцер громади» є забезпечення кожної громади співробітником поліції, який в режимі 24/7 надаватиме мешканцям якісні поліцейські послуги, забезпечуватиме правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень, а також проводитиме превентивну роботу.

«Щоб краще орієнтуватися у потребах людей та негайно реагувати на їхні звернення, поліцейський офіцер громади проживатиме на території обслуговування. Оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці», – розповів Олександр Шляховський.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю.