Головна Економіка Один із перших грантів на розвиток садівництва погодили органічному оператору Львівщини

Один із перших грантів на розвиток садівництва погодили органічному оператору Львівщини

144
0

Видано перші чотири накази про надання гранту для закладки садів та ягідників на загальну суму 16,8 млн гривень.

У списки отримувачів включено органічного оператора Львівщини ТОВ «Органік Захід-Груп». Про це повідомляють у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

«Подачу  заявки здійснили в додатку ДІЯ  та були приємно здивовані швидкістю опрацювання нашої заявки та позитивним результатом. Ми вдячні за підтримку нашого бізнесу на всіх рівнях:  державному, обласному, місцевому. Хочу порадити іншим аграріям та початківцям брати участь у державних програмах підтримки аграрного сектору економіки», – прокоментував Тарас Калита, співвласник ТОВ «Органік Захід-Груп».

Нагадуємо, що постановою Уряду від 21.06.2022 № 738 затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства (https://cutt.ly/wZEP8UW).

Умови участі в програмі:

  • розробити проект плану висадки насаджень (типовий проект такого плану можна знайти тут (http://surl.li/coxnl);
  • мати у власності чи правокористуванні не менше ніж 7 років землю площею від 1 до 25 га;
  • офіційно працевлаштувати працівників згідно умов Порядку;
  • бути готовим взяти на себе від 30 відсотків витрат;
  • подати заявку за посиланням (https://cutt.ly/TZES1s1).

«Реалізація грантової підтримки суб’єктів підприємництва  стимулюватиме не тільки збільшення кількості закладення нових садів, ягідників та виноградників, а й створення нових робочих місць. Крім того, ми очікуємо насичення вітчизняного ринку якісною плодово-ягідною продукцією та розширення експорту», – зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.