Головна Право Святкуйте відповідально – поліція Львівщини закликає громадян дотримуватись вимог безпеки у новорічну...

Святкуйте відповідально – поліція Львівщини закликає громадян дотримуватись вимог безпеки у новорічну ніч

37
0

Правоохоронці й надалі несуть службу у посиленому режимі – основні зусилля скеровуватимуть на попередження та недопущення вчинення кримінальних злочинів, правопорушень та порушень публічного порядку.

Нагадуємо, що на території Львівщини комендантська година діє з 00.00 до 05.00!

Поліцейські просять мешканців Львова та області, а також гостей нашого міста не порушувати публічний порядок та бути взаємоввічливими. Реагуйте на сигнали оповіщення, не зловживайте спиртним і поводьтесь відповідально.

Шановні батьки, стежте за своїми дітьми, особливо у місцях, де можливі масові скупчення людей.

Працівників торгівельних закладів закликаємо дотримуватись вимог продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також тютюнових виробів, особливо дітям.

Окрім того, нагадуємо про адміністративну відповідальність за продаж та використання піротехнічних засобів!

Правоохоронці й надалі несуть службу у посиленому режимі, для попередження та оперативного реагування на правопорушення створені додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи.

Якщо ви стали жертвою чи очевидцем скоєння злочину або правопорушення, повідомляйте про це на оперативну лінію 102, у територіальні підрозділи поліції або звертайтесь до поліцейських безпосередньо на вулиці. У такий самий спосіб повідомляйте про підозрілі предмети, виявлені у публічних місцях.

Відділ комунікації поліції Львівської області