Головна Право Від початку року поліцейські Львівщини притягнули до відповідальності майже 5000 нетверезих водіїв

Від початку року поліцейські Львівщини притягнули до відповідальності майже 5000 нетверезих водіїв

110
0

Правоохоронці постійно проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху, закликаючи водіїв не керувати у стані сп’яніння, попереджають про небезпеку водіння у такому стані та передбачену законом відповідальність.

Так, за вказаний період  на території Львівщини області зареєстровано 143 дорожньо-транспортні пригоди за участю водіїв, які перебували у стані сп’яніння, з них 22 – з потерпілими. В цих автопригодах 1 особа загинула та 34 – травмовані.

Усього протягом 2022 року поліцейські Львівщини виявили та притягнули до відповідальності 4672 водіїв,  які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння – на них складено протоколи за ст.130  (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські закликають водіїв неухильно дотримуватися вимог ПДР, а також у жодному разі не кермувати у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Правоохоронці нагадують, що за таке правопорушення передбачений штраф у розмірі від 17 тисяч до 51 тисячі гривень з позбавленням права керування та конфіскацією транспортного засобу.

Будьте відповідальними учасниками дорожнього руху, бережіть здоров’я та життя – своє та інших!

Відділ комунікації поліції Львівської області