Головна Право Від початку війни до поліції Львівщини надійшло понад 130 тисяч повідомлень від...

Від початку війни до поліції Львівщини надійшло понад 130 тисяч повідомлень від громадян, усі вони опрацьовані

77
0

Усі 64 дні війни поліцейські Львівщини спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь спектр поліцейських послуг.

Також в посиленому режимі працюють оператори служби 102 поліції Львівщини, які цілодобово приймають повідомлення – таких від початку війни надійшло більше 132 тисяч, усі вони опрацьовані. З них більше тисячі – про виявлені мітки, маячки та сигнали, більше 4700 – про підозрілих осіб, більше 750 – про дрони та квадрокоптери, майже тисяча – про підозрілі предмети, більше 1500 – про підозрілі транспортні засоби.

Від початку війни і до сьогодні ситуація на Львівщині повністю контрольована, й поліцейські роблять все можливе, щоб люди почувалися тут у безпеці. Також правоохоронці вдячні людям, які об’єднались, стали по-воєнному відповідальними та пильними. Також одним з найголовніших завдань правоохоронців є забезпечення міцного тилу, де вимушені переселенці можуть перевести подих, відчути себе в безпеці і спланувати свої наступні кроки.

Поліцейські й надалі несуть службу у посиленому режимі, проводять заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства тощо.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області