Головна Право Набрав законної сили вирок Жовківського районного суду

Набрав законної сили вирок Жовківського районного суду

316
0

26.11.2015 набрав законної сили вирок Жовківського районного суду у кримінальному провадженні  про обвинувачення О.П. Мисяна за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Упродовж липня-серпня 2015 року О. П. Мисян таємно, повторно, оскільки попередня судимість  не знята і не погашена у встановленому законом порядку, шляхом проникнення в приміщення господарських будівель жителів с. Глинська Жовківського району, вчинив три крадіжки особистого майна громадян, чим спричинив потерпілим збитки на загальну суму більше 5000 грн.

29.09.2015 процесуальним прокурором під час досудового розслідування кримінального провадження за фактами крадіжок особистого майна громадян, визнавши зібрані під час досудового розслідування докази достатніми для оголошення обґрунтованої підозри, повідомив, О. П. Мисяна про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

30.09.2015 р. прокуратурою району обвинувальний акт у кримінальному провадженні про обвинувачення О. П. Мисяна переданий в Жовківський районний суд для розгляду по суті.

Під час розгляду кримінального провадження судом, врахувавши тяжкість та характер скоєних кримінальних правопорушень, особу винного, зокрема те, що він раніше вчиняв кримінальні правопорушення, під час іспитового строку на шлях виправлення не став і знову вчинив кримінальні правопорушення, прийшов  до висновку, що з метою перевиховання обвинуваченого О. П. Мисяна. та недопущення продовження ним злочинної діяльності, необхідно застосувати найсуворіші вид та міру покарання у виді позбавлення волі.

Жовківський районний суд, вислухавши думку державного обвинувача, 26.10.2015 визнав О.П. Мисяна визнав винним у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та засудив до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Олег Телефанко, прокурор Жовківського району, старший радник юстиції.