Головна Право Зброя — не іграшка, покарання не забариться

Зброя — не іграшка, покарання не забариться

172
0

Службою Безпеки України, зокрема, за період проведення антитерористичної операції, в Донецькій та Луганській областях зафіксовано низку випадків використання зловмисниками на території інших областей України, в тому числі на території Львівської області, військової вогнепальної зброї, реактивних піхотних мінометів, гранат, мін та інших вибухових речовин зі значними руйнівними властивостями. Водночас зазначені засоби ураження можуть бути використані для вчинення злочинів представниками ОЗУ на території Львівської області, що своєю чергою створює небезпеку не лише безпосередньо посягання, а й може призвести до значних людських жертв.

Із метою попередження та недопущення незаконного витоку зброї та військових засобів ураження в неконтрольний обіг, їхнього протиправного переміщення з району проведення АТО Управлінням СБУ у Львівській області під час виконання оперативно-службової діяльності було отримано інформацію щодо незаконного придбання, зберігання зброї, боєприпасів та вибухових речовин мешканцями Яворівського району Львівської області. При поверховому огляді даного громадянина було виявлено та вилучено гранату без запалу, запал до гранати, 13 патронів, довжиною 25 см, діаметром 4 см, 15 патронів, кал 5,45х39 мм до автоматів та кулеметів системи Калашнікова, які, згідно з висновками судових експертів, є боєприпасами та вибуховими речовинами і придатними до стрільби.

Вироком Яворівського районного суду Львівської області громадянина П. Визнано винним за ч. 1 ст. 263 КК України та призначено покарання, згідно з чинним кримінальним кодексом України.

Жовківський МРВ Управління СБУ у Львівській області.