Головна Політика Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова

Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова

630
0

Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова. Загальна протяжність дороги – понад 15 кілометрів.

Сьогодні заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів робочу нараду із представниками Служби автомобільних доріг та ОТГ щодо реалізації цього інфраструктурного проекту.

Як зазначили під час наради, у лютому буде оголошено тендер на будівництво першої ділянки об’їзду від Рясне-Руської до Зимної Води з влаштуванням трьохрівневої розв’язки, яка примикатиметься до вулиці Городоцької. Її протяжність 6 кілометрів,  дорога буде І категорії, матиме наземні пішохідні переходи та по дві смуги руху.

Наступна ділянка від  шляхопроводу у Солонці  до кільцевої розв’язки у Сокільниках протяжністю 3 кілометри. Тендер планують оголосити весною. На цій ділянці передбачається дві транспортні розв’язки.

“На сьогодні важливо викупити земельні ділянки, які є на цих територіях. Відтак в межах наради з представниками ОТГ, САД  та міською владою  узгодили подальший агоритм дій. Зокрема, усі ділянки мають бути викуплені в законний спосіб, відтак важливо по кожному обєкту провести експертно-грошову оцінку”, – зазначив Юрій Бучко.

Також він додав, що зараз у розробці проектно- кошторисна документація на третю ділянку від Сокільник до Зимної Води.

Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова