Головна Цікаво Обмін гривень з дебетових та кредитних карток Visa та MasterCard на долари...

Обмін гривень з дебетових та кредитних карток Visa та MasterCard на долари системи Perfect Money

51
0
інтернет-банкінг в Україні
інтернет-банкінг в Україні

Намагаючись вирішити завдання щодо поповнення балансу гаманця платіжної системи Perfect Money доларами при оплаті операції гривневою банківською картою, ви позначите, що є кілька варіантів організації такої операції. І щоб вирішити, який спосіб кращий, усі методи слід розглянути уважніше.

Способи обміну гривень на долари PM

Перший та найпоширеніший варіант – проведення обміну за допомогою одного з електронних обмінників. Працювати з такими сервісами просто, вигідно та безпечно. Звичайно, серед них є майданчики, створені шахраями, але оминути їх вдається, підшукавши виконавця через моніторинговий портал BestChange. А ось опис умов угод, рейтинг обмінних курсів ви побачите, перейшовши безпосередньо на майданчик. Тут ви обов’язково підберете потрібну пропозицію, зможете ним скористатися, будучи повністю впевненими в безпеці угоди. Плюс, обравши варіант співпраці з обмінниками, ви позначите чимало переваг вирішення:

 • безліч пропозицій;
 • лояльні комісії;
 • вигідні курси конвертації;
 • великі резерви;
 • доступність проведення дрібних та масштабних угод;
 • можливість обміняти гроші без верифікації на сайті;
 • простота та оперативність обміну;
 • можливість зробити угоду онлайн.

Якщо говорити про поповнення гаманця Perfect Money безпосередньо, без залучення посередників, тільки спочатку можна подумати, що така угода буде простішою, і принесе більше вигоди. Насамперед, потрібно знати, що вносити гроші на баланс платіжної системи можна виключно банківським переказом. Перед його організацією на сайті Perfect Money потрібно заповнити відповідну заяву – депозитарний ордер. Плюс важливо розуміти, що ми розглядаємо поповнення балансу Перфект Мані доларами. Отже, оформляючи банківський переказ, гривні потрібно конвертувати в USD. Також слід пам’ятати про обмеження. Мінімальна сума для поповнення у такий спосіб становить 1000 доларів. Підсумовуючи, відзначимо, що розглянутий варіант не можна назвати вигідним, зручним, швидким та універсальним. Ось чому його на практиці застосовують дуже рідко.

Ще один спосіб поповнити гаманець Perfect Money доларами, сплативши угоду з гривневою банківською карткою, це скористатися пропозиціями, розміщеними на P2P майданчиках. Тут угоди укладаються між приватними особами. Самі майданчики виступають лише як гаранти безпеки. Отже, вибираючи такий варіант, слід бути готовими до низки проблем та ризиків:

 • комісія, що стягується приватною особою за обмін, може виявитися надто високою, а курс конвертації – невигідним;
 • постачальника послуг може не вистачити коштів, щоб обміняти всю суму гривень на долари Perfect Money;
 • є ризик, що чекати відповідної зустрічної пропозиції вам доведеться довго.

Тепер зрозуміло, чому більшість користувачів вибирають співпрацю з електронними обмінниками. Працювати з такими майданчиками легко, зручно та вигідно. Обмін проводиться швидко з мінімальною ймовірністю виникнення заминок.

Як працювати з обмінником

Бачачи, скільки на сторінці www.bestchange.ru/visa-mastercard-uah-to-perfectmoney-usd.html зібрано пропозицій з обміну гривень з Visa та MasterCard на долари Perfect Money, особливу увагу приділіть підбору найбільш відповідного варіанту. Головними критеріями мають стати: курс, за яким гривні конвертуватимуть у долари, та комісія, що стягується за угоду. Потім слід дивитися на резерви та розмір сум, доступних для конвертації. Останні враховують додаткові моменти.

Коли з вибором ви визначилися, перейдіть на сайт обмінника та уклайте угоду. Для цього потрібно:

 • прочитати правила сервісу;
 • заповнити заявку, перевірити відомості, щоб не було помилок;
 • підтвердити заявку, одночасно погодившись із правилами;
 • сплатити заявку з дебетової або кредитної картки;
 • дочекатися надходження на електронний гаманець еквівалента у доларах за вирахуванням комісії.

Коли баланс Perfect Money буде поповнений, обмінну операцію можна вважати успішно проведеною.