Головна Політика Готельний бізнес Львівщини закликають перейти в цифровий варіант роботи під час реєстрації...

Готельний бізнес Львівщини закликають перейти в цифровий варіант роботи під час реєстрації гостей

292
0

Йдеться про використання застосунку «Дія» під час поселення гостей та перевірки їхніх документів.

У Львівській ОВА відбулась робоча зустріч з представниками готельного бізнесу Львівщини щодо запровадження у їхніх закладах застосунку «Дія». Робота з цифровими документами під час заселення в готелі має на меті пришвидшити реєстрацію гостей.

Станом на зараз Львівщина офіційно прихистила понад 250 тисяч вимушених переселенців. Загалом кількість людей, які проживають в області –  близько 400 тисяч. Усі вони поселені в закладах, як соціальної інфраструктури, гуртожитках, приватному секторі, а також в готелях та санаторіях Львівської області тощо.

«Багато українців втратили свої документи чи залишали їх вдома, коли війна застала їх зненацька. Це ще більше вплинуло на те, що ми використовуємо «Дію» в повсякденному житті, адже цифрові документи прирівняні до паперових. Тому готелі в області мають теж зробити крок до людей та інтегруватись з «Дією», щоб пришвидшувати поселення своїх клієнтів», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Україна – перша держава у світі, де можна користуватися цифровими паспортами без паперових чи пластикових аналогів. Вже сьогодні, в багатьох готелях України реалізована можливість для клієнтів поділитися цифровою копією документів просто зі смартфона. Зазначимо, що вже більше ніж 20 готелів Львівщини реалізовують можливість передачі копії цифрових документів за допомогою застосунку «Дія» під час поселення.

Для учасників зустрічі презентували два способи інтеграції з «Дією». Перший – валідація, що допомагає перевірити дійсність документа та ідентифікувати особу, а також з’ясувати чи документ є справжнім. Другий – шеринг. Для цього у готелі за згодою користувача сканують код для перевірки його документа, а потім отримують його у вигляді метаданих та pdf-файлу. Шеринг доступний як онлайн («Дія» в телефоні чи сайт), так і офлайн – у готелі.

Інший сценарій як отримати копії цифрових документів – Дія.QR. Послугу можна отримати згенерувавши QR на порталі «Дія», щоб клієнти могли подітись копією своїх цифрових документів за допомогою кількох простих кроків.

Наприкінці зустрічі готельєрів Львівщини закликали тестувати в роботі цифровий інструмент «Дія» під час поселення чи бронювання.