Головна Політика Iрина Сех – новий голова ЛОДА. Біографічна довідка.

Iрина Сех – новий голова ЛОДА. Біографічна довідка.

247
0

Ввечері 4 березня на львівському Євромайдані представили нову голову Львівської облдержадміністрації, народного депутата від ВО  «Свобода» Ірину Сех. На площі перед пам`ятником Шевченкові зібралося близько 4 тис. львів`ян.

Представити Ірину Сех приїхав віце-прем’єр Олександр Сич, який зачитав зі сцени укази в.о. президента України Олександра Турчинова про звільнення з посади голови ЛОДА Олега Сала і призначення Ірини Сех. Обидва укази датовані 2 березня.

Після цього зі сцени виступила сама Ірина Сех, яка закликала у першу чергу до єдності України і пообіцяла у своїй роботі виконувати вимоги Майдану. Також вона пообіцяла бути відкритою з журналістами і приходити на ті телепередачі, куди її запросять.

Перед журналістами новопризначена голова ЛОДА зазначила, що перед Львівщиною стоїть насамперед питання призначення голів обласної міліції та інших силових структур. А також – призначення її заступників.

За її словами, на даний момент вона визначається зі своєю командою. Ірина Сех уникла конкретної відповіді на запитання, чи слід очікувати масових звільнень з ЛОДА, зокрема, серед керівників департаментів. Однак вона зазначила, що робота деяких працівників, наприклад фінансистів, є надто важливою, і їх звільнення може зашкодити області.

Біографічна довідка

Ірина Ігорівна Сех ( 20 вересня 1970, село Вербівчик, Бродівського району, Львівської області) — український політик, голова Львівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», депутат Львівської обласної ради VI скликання, голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді, директор приватного підприємства «Агенція юридичного захисту», Народний депутат України VII скликання, голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Від 1977 до 1987 року — навчання у Бродівській СШ № 1, яку закінчила з відзнакою. Від 1987 до 1994 року — навчалася у Тернопільському педінституті. Спеціальність — вчитель початкових класів. Від 2005 до 2009 року — навчання на правничому факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка за спеціальністю правознавство.

Працювала в школах міста Золочева, Бродів. 1998 року вступила до партії «Свобода», стала помічником народного депутата Олега Тягнибока, працюючи у громадській приймальні.
2002 року, у результаті місцевих виборів, «Свобода» отримала представництво у Бродівській районній раді, а Ірина Сех, відповідно, очолила депутатську фракцію партії.

2006 року її було обрано депутатом Львівської обласної ради V скликання. Згодом пані Сех переобрали на другий термін, вже до Львівської обласної ради VI скликання, де вона очолила фракцію «Свободи», комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації, низку тимчасових контрольних депутатських комісій. Діяльність депутатки у стінах Львівської обласної ради була досить продуктивною — Ірина Сех відзначилася найбільшою кількістю депутатських звернень і запитів, комісія, яку вона очолювала, була ініціатором найбільшої кількості рішень сесій. Ірина Сех є автором програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва серед населення області.