Головна Політика Ключове за добу на Львівщині: надали прихисток ще майже сотні внутрішньо переміщеним...

Ключове за добу на Львівщині: надали прихисток ще майже сотні внутрішньо переміщеним особам

199
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив про ключові події за добу. Він зазначив, що сповіщень про повітряну тривогу не було. Завдяки нашим військовим тримаємо тил у спокої та безпеці.

Також очільник області зазначив, що на Самбірщині трапився ще один випадок укусу змії. Дівчина у стані середньої важкості. Перебуває в реанімаційному відділенні. Будьте уважні. В області надали прихисток ще 96 людям з інших областей.

«Як внутрішньо переміщені особи у ЄІБД зареєструвалось уже понад 238 тисяч вимушених переселенців. З них 75 тисяч – діти», – підкреслив Максим Козицький.

Також він зазначив, що за добу пункти пропуску на Львівщині на виїзд перетнули 15 тисяч українців. Через західний кордон за добу з України виїхало 34 тисячі людей, натомість повернулось 36 тисяч наших громадян.

«Станом на 6 годину на усіх пунктах пропуску є черги, а саме: «Грушів» – легкові автомобілі на в’їзд; «Рава-Руська» – вантажівки по обидві сторони кордону; «Краківець» і «Шегині» – легкові автомобілі на в’їзд, вантажівки в обох напрямках. Також у Краківці автобуси на в’їзд», – наголосив начальник Львівської ОВА.

Окрім цього, додав, що у поліції опрацювали 1472 звернення щодо підозрілих людей та об’єктів.

«Дякую кожному, хто на своєму фронті бореться за майбутнє України», – зазначив очільник області.