Головна Політика Ключове за добу: в Львівській області лунало чотири сповіщення про повітряну тривогу

Ключове за добу: в Львівській області лунало чотири сповіщення про повітряну тривогу

67
0

За добу, що минула, на Львівщині чотири рази звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Мали чотири сповіщення про повітряну тривогу. В усіх випадках була загроза ракетного удару із літаків з території білорусі. Небезпека не справдилась, усе спокійно”, – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 160 людей, а до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 539 осіб.

“Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 19 тисяч 24 людини. На в’їзд оформили 15 тисяч 836 українців”, – додав Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1273 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Також очільник Львівщини повідомив, що відключення електроенергії в області є аварійними, а не плановими і вони відбуваються згідно з розпорядженням НЕК «Укренерго» – в оперативному порядку, залежно від оперативної ситуації в енергосистемі України.

“Щоб жителі Львівщини могли орієнтуватися, коли можуть відключити електроенергію, фахівці «Львівобленерго» створили графіки відключень та поділили населення на 4 групи споживачів. Дізнатися свою групу можна тут. Потрібно ввести назви населеного пункту і вулиці та номер будинку. День та час відключень за групами доступний тут“, – поінформував Максим Козицький.