Головна Здоров'я На території Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих облаштують спортивно-реабілітаційний оздоровчий...

На території Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих облаштують спортивно-реабілітаційний оздоровчий майданчик

132
0

На території комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» облаштують мультифункціональний спортивно-реабілітаційний оздоровчий майданчик для пацієнтів госпіталю, у тому числі внутрішньо переміщених осіб.

Дозвіл на це сьогодні, 26 жовтня, надала постійна комісія з питань комунального майна Львівської обласної ради.

За словами генерального директора медустанови Максима Прикупенка, новий спортивний майданчик сприятиме кращій реабілітації пацієнтів госпіталю, зокрема постраждалих від військової агресії рф.

«Спортивний об’єкт матиме футбольне і бадмінтонне поле, два баскетбольних поля і тенісний корт.

Ми вже підготували всю необхідну документацію та визначили підрядника на проведення робіт із влаштування мультифункціонального спортивно-реабілітаційного оздоровчого майданчика на території нашого госпіталю», – розповів Максим Прикупенко.

На облаштування спортивного об’єкта з обласного бюджету передбачено 3 млн грн.