Головна Політика Комісія освіти та науки звернеться до ЛОВА щодо завершення будівництва приміщення дитячої...

Комісія освіти та науки звернеться до ЛОВА щодо завершення будівництва приміщення дитячої турбази у Львові

172
0

У середу, 18 травня відбулося виїзне засідання комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради. Депутати оглянули об’єкт незавершеного будівництва, який розпочали зводити у Львові ще у 2008 році.

Замовником будівництва було управління капітальним будівництвом ЛОДА. Будівля площею 1253 м кв мала б використовуватися як туристична база для розміщення груп школярів та молоді з інших міст. Проте досі незавершений будинок перебуває на балансі управління капітальним будівництвом Львівської обласної військової адміністрації та не використовується. За словами заступника начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Артема Буряка, фінансування будівництва впродовж років відбувалося нестабільно. Зводити стіни споруди завершили у 2012 році, тоді ж тимчасово призупинили роботи. У 2017 – 2019 роках вдалося провести внутрішні й оздоблювальні роботи, після чого знову усі процедури було заморожено.

Голова комісії з питань освіти та науки Іванна Герус зазначила, що депутати провели виїзне засідання з метою на власні очі побачити в якому стані будівля на наскільки швидко її можна здати в експлуатацію.

«Депутати вирішили звернутися до голови Львівської обласної військової адміністрації з пропозицією віднайти та виділити кошти для завершення ремонтних робіт. Можливо доведеться вносити корективи в документи, адже чимало норм будівництва за десятиліття змінилося. Також потребує вдосконалення наявна в приміщенні система опалення, фасад. Але найголовніше те, що будівля якнайскоріше має використовуватися з користю для людей», – зазначила Іванна Герус.