Головна Політика Координаційний центр та офіси на Львівщині: огляд діяльності за місяць

Координаційний центр та офіси на Львівщині: огляд діяльності за місяць

138
0

Упродовж минулого місяця Координаційний центр та офіси на Львівщині продовжували свою активну роботу з надання допомоги ВПО, військовим та їх родинам (батькам, дружинам, дітям) та активним учасникам громад.

Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Цифри, за якими стоять люди, людські долі і надія. Цифри, які показують нашу силу, коли ми підтримуємо одне одного: що вдалося зробити за місяць Координаційний центр при ЛОВА, який працює у всіх районах Львівської області і безкоштовно допомагає всім, хто цього потребує, а також офісам підтримки цивільного населення у нашій області»,- зазначив очільник області.

Відтак, приблизно три тисячі людей отримали скерування на безкоштовну юридичну, психологічну та гуманітарну допомогу.

Люди, які проживають у прихистках, отримали індивідуальні та групові консультації від психологів.

Координаційний центр при Львівській ОВА та офіси з підтримки населення у районах нашої області розширили перелік категорій, яким допомогагають. Окрім людей з числа ВПО та осіб у складних життєвих обставинах, підтримують родини військовослужбовців, підлітків та осіб старшого віку.

Провели зустрічі з родинами військовослужбовців у Яворівському та Самбірському районах. У планах – проводити рекреаційні табори, спортивні змагання та застосовувати найкращі міжнародні практики.

Також невдовзі у Червоноградському районі розпочнуть видавати продукти 1 тисячі сімей ветеранів.

Сформували список людей з інвалідністю на отримання 500 наборів із гуманітарною допомогою, а також фінансів та портфелів для дітей, які підуть у 1 клас.

Благодійний фонд Право на захист спільно з фондом «Peace Winds Japan» розпочали програму надання юридичної, психологічної, гуманітарної та медичної допомоги, харчів, засобів гігієни, слухових апаратів, тонометрів та інших пристроїв.

Новим партнером координаційного центру став благодійний фонд JRS – Ukraine / Єзуїтська Служба Біженців в Україні. До кінця року він надасть матеріальну й гуманітарну допомогу трьом тисячам людей, портфелі для сотні першокласників з числа ВПО.

Відтак, якщо ваша організація прагне допомагати вимушено переміщеним особам, сім’ям наших воїнів, людям у складних життєвих обставинах, ставайте партнером центру: bit.ly/kc_partnery

Нагадаємо, консультативно-координаційні центри та офіси з підтримки цивільного населення, у які трансформують ці центри відповідно до постанови Уряду, працюють у кожному районі Львівщини.

Координаторка проєкту – Галина Бордун. Кожної п’ятниці у керівників консультативно-координаційних центрів відбуваються наради з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України щодо потреб людей, забезпечення послуг, доступності та компетентності.

Цільова аудиторія координаційних центрів зараз – це ВПО, родини військовослужбовців, діти-підлітки та люди старшого віку.

Для отримання допомоги у координаційному офісі – заповнюйте анкету за посиланням bit.ly/kc_vpo, для відгуків – використовуйте форму за посиланням bit.ly/kc_vidhuk.

Графік роботи офісів: понеділок-п’ятниця, 10:00-17:00.

Адреси офісів у Львівській області:

  1. Стрий – вул. Героїв Небесної Сотні, 1, тел. 0674710156
  2. Дрогобич (Центр культури і мистецтв) – вул. 22 Січня, 28, тел. 0674710245
  3. Самбір (приміщення РВА) – вул. Мазепи, 8/2, тел. 0674710298
  4. Городок (Народний дім) – Майдан Гайдамаків, 6, тел. 0674710083
  5. Золочів (приміщення УСЗН Золочівської РВА) – вул. Пачовського, 7, тел. 0674710329
  6. Кам’янка-Бузька (приміщення РВА) – вул. Незалежності, 27, тел. 0674710083
  7. Червоноград (Народний дім) – вул. Шевченка, 15, тел. 0674710334
  8. Яворів (приміщення РВА) – вул. Шевченка, 1, тел. 0674710156

Щоб отримати додаткову інформацію телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області за номером 112.