Головна Політика Хто сказав, що удару немає?

Хто сказав, що удару немає?

263
0

Є! Укріпився, об’єднався і продовжує свою роботу з благоустрою міста Жовкви! 

У жовтні активісти громадських організацій Жовківщини, а саме: ПП "УДАР Віталія Кличка (Блок Петра Порошенка)" — керівник міської організації Андрій Вненкевич, ГО "Солідарність правих сил" (керівник Остап Голінка), ГО "Допомога армії України" (керівник Ігор Муравський) та депутати Жовківської районної і міської фракції партії "УДАР Віталія Кличка" (керівник Андрій Умрихін) продовжили акцію підтримки патріотичного духу населення міста Жовкви. Тож віриться у те, що проявиться і свідомість людей та не буде допускатися розклеювання будьякої агітації на стовпах із кольорами нашої символіки, і збережеться чистота у м. Жовкві. 

Укотре хочемо наголосити, що колектив партії "УДАР Віталія Кличка" працював, працює і буде працювати сумлінно, чесно, а інші нехай беруть приклад і долучаються: разом ми зробимо наше місто гарнішим. Слава УКРАЇНІ! 

Дякую за долучення до  спільної праці Віталію Перетятку, Тарасу Гумену, Зенику Крехівцю, Тарасу Гимеру, Михайлу Білому, Олександру Куренному, Тарасу Гордієнку та Олегу і Сергію Борисам! 

Андрій ВНЕНКЕВИЧ.