Головна Історія Крила янгола

Крила янгола

235
0

Мистецьке життя нашого краю здавна повниться талантами та обдарованими людьми різних поколінь, тому закономірно, що час від часу відбуваються важливі й відповідальні заходи, в яких творчі колективи демонструють свої надбання і досягнення на ниві мистецтва.

Ось і цього разу свою майстерність дарували жовкічанам викладачі та учні відділу сольного співу Жовківської школи мистецтв під егідою дирекції на благодійному концерті з назвою «Крила янгола». Жовківська дитяча школа мистецтв з року в рік готує чудові концертні виступи. Це не дивно, адже заклад має професійний педагогічний склад та обдарованих вихованців. І актова зала районного Народного дому була заповнена вщерть, як ніколи.

Мабуть, це було викликано і тим, що тут збирали кошти для воїнів АТО, які перебувають на лікуванні у Львівському госпіталі. На концерті були присутні як батьки відвідувачів школи, так і просто мешканці Жовківщини, яким подобаються виступи музикантів. Було приємно відчути атмосферу позитиву та хвилювання, що панувала серед присутніх. Чудові мелодії музичних інструментів та співу розливались один за одним. Під час концертної програми було чути скрипку, фортепіано, бандуру, гітару, кларнет тощо. Вихованці та викладачі школи виклались на сто відсотків. Щоразу, після завершення кожного номеру, з грандіозним захопленням зал наповнювався оплесками.    

Завдяки патріотично налаштованим громадянам на лікування воїнів було зібрано 17000 гривень, які діточки разом із вчителем Уляною Рожковою (зав. відділу сольного співу) вручили захисникам нашої держави. Один із потребуючих – Василь Шевченко — підкреслив: «Надзвичайно вражений тією  відданістю волонтерів, підприємців, небайдужих людей, які, попри складні соціальноекономічні умови у нашій країні, знаходять можливість допомогти.

Хочу щиро подякувати кожному зокрема. Без Вашої підтримки – не було б наших перемог. Жахлива ситуація, у якій опинилася Україна через неоголошену війну, показала нам, що тільки згуртувавшись, ми зможемо подолати агресора. Саме зараз формується нове українське громадянське суспільство. Переконаний, що спільними зусиллями ми побудуємо ту Державу, де з гордістю будуть жити наші діти та онуки. Над Україною неодмінно буде мирне небо».

Зоряна ГУМНИЦЬКА.