Головна Політика Львівська ОВА та Духовне управління мусульман України «Умма» продовжать співпрацю

Львівська ОВА та Духовне управління мусульман України «Умма» продовжать співпрацю

48
0

З перших днів війни в ісламських центрах на Львівщині організували волонтерські осередки для допомоги ВПО.

Учора, 4 травня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з муфтієм Духовного управління мусульман України «Умма» Муратом Сулеймановим.

Шейх Мурат уже майже пів року очолює це Духовне управління. До цього – був імамом мусульман Львова і Галичини.

Як розповів Максим Козицький, у перший день повномасштабного вторгнення Духовне управління мусульман України «Умма» та керівники мусульманських громад нашої держави закликали весь світ підтримати Україну в її боротьбі за свободу та незалежність, а в ісламських центрах на Львівщині та в інших областях організували волонтерські осередки, де допомагають вимушено переселеним особам, дають їм дах над головою, ліки, одяг і їжу.

«Під час нашої зустрічі домовилися про продовження співпраці Львівської ОВА та мусульманської спільноти нашої області, щоб допомогти тим, хто постраждав через війну.

Дякую муфтію Духовного управління мусульман України «Умма» й усім вірянам, які моляться за нашу державу й допомагають людям у потребі. Дякую представникам усіх релігій на Львівщині та в Україні загалом – за єдність і постійну працю для наближення нашої перемоги», – зазначив очільник Львівщини.