Головна Політика Максим Козицький зустрівся з представниками ЮНІСЕФ в Україні

Максим Козицький зустрівся з представниками ЮНІСЕФ в Україні

133
0

ЮНІСЕФ і Львівська ОВА поглиблять співпрацю. Впроваджуватимуть як перевірені практики ЮНІСЕФ, так і нові унікальні проєкти.

Сьогодні, 2 лютого, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся із представниками ЮНІСЕФ в Україні.

Сторони окреслили пріоритети роботи у напрямі захисту дитинства на найближчий час.

Зокрема, серед пріоритетів та потреб очільник області назвав профтехосвіту і ремонти гуртожитків для розміщення сімей з  дітьми.

Також у галузі освіти: генератори для садків для забезпечення комфортних умов навчання на випадок відсутності електропостачання, соціалізація дітей ВПО (офлайн навчання за місцем проживання), навчання шкільних психологів, позашкілля.

«Війна значно змінила психологічний стан дітей, сімей. Окрім цього, є діти, які вимушено покинули свої домівки і теж отримали різного роду психологічні травми. Саме тому вчасне отримання дітьми, які левову частку часу проводять в школі, належної психологічної допомоги, є дуже важливим. Також люди, які її надають, мають бути фахові, тому тут маємо подбати про їх навчання», – зазначив Максим Козицький.

У галузі медицини очільник області розповів про проєкт зі створення Superhumans Center. Це сучасна клініка з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни, яка невдовзі запрацює на базі одного з медичних закладів Львівської області.

Також він зупинився на питанні будівництва та ремонту медичних закладів, створення молодіжних центрів, екологічних проєктах.

Як зазначила голова західного регіонального офісу ЮНІСЕФ в Україні Нінке Воппен, Львівщина є однією з пріоритетних областей для реалізації проєктів.

Саме тому цьогоріч Львівська ОВА разом з ЮНІСЕФ розпочне співпрацю  у форматі комплексного крос-секторального підходу (програма «Спільно»), який передбачає спільну розробку робочого плану та реалізацію проєктів за всіма напрямами діяльності ЮНІСЕФ.

Це будуть географічно сфокусовані проєкти, впроваджуватимуть як перевірені практики ЮНІСЕФ, так і розроблятимуть нові унікальні проєкти з урахуванням конкретних потреб у Львівській області, до співпраці залучать профільні департаменти ЛОВА та обласні комунальні підприємства.

В межах програми «Спільно» планують реалізувати проєкти в сферах охорони здоров’я, води, санітарії та гігієни, освіти, молодіжної політики, захисту дітей, ментального здоров’я та психосоціальної підтримки.