Головна Політика Мер Львова Андрій Садовий доповів у Жовкві про поетапне закриття Грибовицького сміттєзвалища

Мер Львова Андрій Садовий доповів у Жовкві про поетапне закриття Грибовицького сміттєзвалища

306
0

У четвер, 26 вересня, відбулася сесія Жовківської районної  ради. На розгляд депутатів було винесено більше тридцяти питань актуальних різних сфер життєдіяльності району. Зокрема, про стан готовності закладів освіти, культури, медицини, житлово-комунального та дорожнього господарств Жовківського району до роботи в осінньо-зимовий період; про виконання районного бюджету Жовківського району за 6 місяців 2013 року та затвердження звіту про його виконання.

З інформацією про діяльність очолюваних відомств доповіли Андрій Блавацький – заступник начальника митного поста «Рава-Руська»  Львівської митниці; Олександр Карапозюк – начальник відділу прикордонної служби «Рава-Руська; Ольга Ліщинська – начальник державної податкової інспекції у Жовківському районі; Любов Дунець – начальник Жовківської міжнародної державної фінансової інспекції.

Найбільш наболілим і обговорюваним було питання «Про стан поетапного закриття Львівського сміттєзвалища». Основним доповідачем був міський голова Львова Андрій Садовий, який вперше за другу каденцію завітав у Жовкву. Його довгоочікуваного виступу чекали не тільки депутати Жовківської районної ради, а й сільських рад Грибовичів та Малехова. Але Андрій Садовий так і не назвав ані дати закриття сміттєзвалища, ані дати початку будівництва нового сміттєпереробного заводу. Люди обіцянками ситі..

-Львівська обласна рада робить все від не залежне, щоб пришвидшити закриття Львівського сміттєзвалища. Ми стоїмо однозначно на боці громади в цьому питанні, – зауважив у виступі перший заступник голови Львівської обласної ради Василь Пісний.

Голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький вручив міському голові Львова лист-запрошення на сесію обласної ради, яка відбудеться 3 жовтня.

Депутати Жовківської районної ради вирішили делегувати своїх представників до складу робочої групи, яка буде створена в обласній раді, а також винести на розгляд наступної сесії питання про заборону діяльності на території району ЛКП «Збиранка».

Детальніше про засідання сесії Жовківської районної ради читайте у районній газеті «Відродження

 (№ 40 від 3 жовтня 2013 р.).