Головна Політика Мораторій на продаж землі – спільна перемога ВО «Батьківщина» та аграріїв

Мораторій на продаж землі – спільна перемога ВО «Батьківщина» та аграріїв

236
0

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2018 року.
Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що парламент  під системним тиском на владу з боку українських аграріїв, фермерів та команди «Батьківщини» проголосував за вкрай важливе рішення для України – продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

«Почувши людей, дослухавшись до обурених селян, президент дав команду, а Верховна Рада України проголосувала за продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення на один рік», – сказала Юлія Тимошенко.
У ВО «Батьківщина» вважають продовження мораторію на один рік є недостатнім, але зараз з’явився критично необхідний час, щоб вирішити низку складних питань у цій галузі, зокрема виробити стратегію поводження із сільськогосподарською землею.
Керівник Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк наголосив, що над законодавчими змінами в питанні скасування мораторію на продаж землі потрібно працювати вже віднині, оскільки це кропітка праця, яка вимагає сумлінного підходу і максимального врахування інтересів як фермерів, так і держави.

«Уряду потрібно створити уповноважений орган, який від імені держави викуповуватиме землю у громадян, що мають бажання продати її. В країні має бути створений такий ринок землі, щоб її вартість була реальною, а не в рази дешевшою, аніж в Європі. Створений орган має віддавати землю в оренду для ефективного її використання – тільки держава, а не будь-які представники іноземних компаній, має бути власником землі», – повідомив М. Цимбалюк.

Зазначимо, що наприкінці вересня у Львові за ініціативи «батьківщинівців» відбувся Аграрний форум, на якому фермери області підготували низку вимог до вищого керівництва  щодо подальшого розвитку сільськогосподарської галузі.  «Батьківщинівці» і надалі співпрацюватимуть із аграрія-ми та фермерами, аби надавати підтримку галузі.

Прес-служба Львівської
обласної партійної організації
ВО «Батьківщина».