Головна Політика На спільному засіданні депутати Жовківської міської та районної рад заборонили комуністичну та...

На спільному засіданні депутати Жовківської міської та районної рад заборонили комуністичну та Партію регіонів на Жовківщині

167
0

Вірою і правдою

29 січня, у день вшанування Героїв Крут, депутати Жовківської районної ради і Жовківської міської ради зібрались у залі Жовківської райради на спільну позачергову сесію. Таке засідання районних і міських обранців востаннє проводилось у 2003 році з нагоди святкування 400-річчя надання Жовкві Магдебурзького права.

Позачергова сесія була присвячена питанням місцевого значення у світлі загальнодержавних суспільно-політичних подій. Чисельна присутність депутатів підтверджувала їх завзятість і рішучість. Усі були одностайними у голосуванні.

Засідання спільної сесії Жовківської районної і міської рад проводили голови районної і міської рад Тадей Швай і Петро Вихопень. Із 90 районних обранців для участі у сесії зареєструвались 65, а із 34 міських — 23 депутати.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих героїв Крут та новітніх героїв Майдану. Спільне засідання депутатів поблагословив єпархіальний єпископ Михаїл Колтун, який виголосив духовну науку про очищення й оживлення божественною благодаттю через віру в Ісуса Христа та Його слово. Слово Боже — це заклик служити ближньому так, як би ми хотіли, щоби нам послужили. Водночас архиєрей закликав не забувати для кого служать народні обранці. Обрані народом повинні служити йому вірою і правдою. Отець-синкел Михайло Ткачів окропив присутніх освяченою Йорданською водою.

За пропозицією М. Дмитріва у порядок денний сесії внесено питання про заборону діяльності комуністичної партії і партії регіонів на території Жовківського району, її одностайно підтримали депутати. Голова Т. Швай зачитав заяву від фракції Партії регіонів, в якій поінформовано про її саморозпуск і створення фракції «Європейське Розточчя».

Депутати Жовківської районної ради одноголосно проголосували про визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України; про утворення виконавчого комітету Жовківської районної ради; про утворення муніципальних дружин. Також прийнято рішення про розроблення районної Програми
«Діагностика, лікування та реабілітація осіб, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності на 2014-2015 роки», і про розміщення в адмінприміщенні Жовківської районної ради пункту обігріву населення.

У порядок денний сесії Жовківської міської ради за пропозицією І. Пителя внесено четверте питання для розгляду про заборону діяльності місцевих осередків партії регіонів і комуністичної партії на території м. Жовкви. Депутати міськради теж одноголосно проголосували за визнання Народної Ради колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України; про утворення муніципальних дружин.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.