Головна Політика На Жовківщині побував депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк

На Жовківщині побував депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк

195
0

Минулого тижня з робочою поїздкою на Жовківщині побував депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк. Разом зі своїм помічником Іваном Костюком він зустрівся із керівниками освітянських закладів району. У рамках Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді Жовківщини до служби в Збройних силах України на 2015-2016 р. народний депутат посприяв у придбанні  протигазів для шкіл. Керівник районного відділу освіти Михайло Коваль від освітянської спільноти району передав прапори на Схід України зі щирими і патріотичними побажаннями миру, стійкості і впевненості.

Володимир Парасюк зустрівся із першим заступником голови Жовківської райдержадміністрації Надією Щур. Обговорено проблемні питання району та шляхи їх спільного вирішення.

До народного депутата звернулися керівники сільськогосподарських підприємств Жовківського району з проханням посприяти законодавчо зменшити фінансове навантаження агроформувань. Із набранням чинності з 1 січня 2015 р. Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» з переліку загальнодержавних податків і зборів виключено фіксований сільськогосподарський податок, а сільськогосподарські підприємства переведено на єдиний податок. У зв’язку з цим сільськогосподарські підприємства зобов’язують відшкодовувати фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах. Це питання обговорювалося на зустрічі із керівниками агроформувань. В. Парасюк став співавтором проекту Закону України «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування». Прийняттям цього законопроекту передбачено зменшення фінансового навантаження на сільськогосподарські підприємства, які у даний час потребують особливої підтримки з боку держави.

Уляна ГОЛОВЕНЬКО.