Головна Політика Нова робота у новій країні

Нова робота у новій країні

314
0

У cесійній залі Жовківської районної ради пройшло засідання у звязку зі сьогоднішньою політичною ситуацією у країні. .У ньому взяли участь голова ради Тадей Швай, його заступник Богдан Юрдига, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Тарас Перейма, міський голова Жовкви Петро Вихопень та керівники владних структур району. 

Розпочалось засідання із хвилини мовчання у память загиблим на Майдані.

– Найперше, хочу застерегти усіх від хабарів, – розпочав Тадей Швай. – Це стосується кожного тут присутнього. Якщо у мене з’явиться інформація, що хто-небудь взяв гроші за послуги, то прийматиму всі міри, мені надані, щоб ця людина більше не працювала на тій посаді. Ми маємо розуміти, що люди,  які стояли в Києві,  хочуть змін. Хаос, який був до сьогоднішнього дня, далі тривати не може. Я прошу всіх бути законопослушними, працювати на утримання спокою і стабільності району.

Обласна рада прийняла рішення, у якому зазначено, що місцеве самоврядування бере на
себе всю організацію праці. Наше завданнястабілізувати сьогоднішню ситуацію, виплатити заробітні плати вчителям, медикам та іншим соціальним сферам, щоб економіка району працювала. З сьогоднішнього дня повинна бути самовідповідальність.

Сьогодні ми будуємо країну, яку всі давно хотіли. Тут немає місця хабарництву, а є спокій і достойне життя людей.  Я щиро прошу усіх цього дотримуватись.

— У нас у районі є сотня самооборони, – повідомив Богдан Юрдига. – Ці люди, які приїхали з Києва, нікому з нас не дозволять діяти за межами закону, людської гідності  і справедливості.

Богдан Юрдига закликав усіх, хто не зможе працювати в  рамках законності, вчасно піти з певної посади.

Як зазначив Тарас Перейма, основна функція адміністрації – це забезпечення стабільного функціонування територіального господарського комплексу  району. Тарас Маркович звернувся до своїх працівників із проханням виконувати свої професійні функціональні обов’язки. «Сьогодні, як ніколи, треба відкинути емоції і займатися роботою», – зазначив Петро Вихопень.

Прокурор Жовківського району Олег Телефанко запевнив,  що його структура працює у звичному режимі. Головний міліціонер району Василь Овчаренко повідомив, що на сьогодні вирішується питання повернення зброї і спецзасобів. Про роботу податкової інспекції розповіла начальник Ольга Ліщинська. Ольга Леонідівна повідомил, що усі податки підприємців надходять до бюджету району. Взагальному, декларування податків значно зменшилось, у зв’язку зі зниженням доходів підприємств, бази оподаткування. Як запевнила начальник, це не пов’язано з політичною ситуацією у країні.

Керівники усіх структурних підрозділів району запевнили, що їхні служби працюють у звичному режимі.

Уже вкотре проігнорували нараду начальник реєстраційної служби Андрій Федорич та керівник відділу Держземагентства Олег Міляр.

Наші громадяни віддали своє життя заради України, її суверенності, справедливості та гідності. Завдання сьогоднізбудувати достойну державу. Лише завдяки спільним одностайним зусиллям у нас буде вільна демократична країна.

Уляна ГРИНЧУК.