Головна Політика Відбулося позачергове засідання Жовківської районної комісії з ТЕБ і НС

Відбулося позачергове засідання Жовківської районної комісії з ТЕБ і НС

170
0

8 червня, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець провела позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядок денний засідання було винесено такі питання:

1. Про усунення недоліків під час проведення ГУ ДСНС України 06.06.2018 року контрольної перевірки з питань ЦЗ техногенної та пожежної безпеки на ДП «Жовківський держлісгосп» та виконання протокольного рішення чергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС №3 від 27.03.2018 року щодо посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2018 року та готовності до реагування у разі виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій на них.

2. Про стан готовності місцевих пожежних команд району до реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та інші надзвичайні події.

3. Про стан протипожежного захисту в будівлі підвищеної поверховості у м.Дубляни Жовківського району.

4. Про виділення паливно-мастильних матеріалів з районного резерву матеріально-технічних ресурсів Жовківському управлінню водного господарства для гасіння пожежі на торфлполях в с. Ситихів.

5.Спеціалізованій службі із захисту сільськогосподарських тварин і рослин, Спеціалізованій службі енергетики, Комунально-технічній спеціалізованій службі, Інженерно – технічній спеціалізованій службі, Спеціалізованій службі торгівлі та харчування, матеріального забезпечення, Медичній спеціалізованій службі, Спеціалізованій службі транспортного забезпечення, Спеціалізованій службі зв’язку і оповіщення, Спеціалізованій службі охорони громадського порядку, Пожежно – рятувальній службі: вжити усіх вичерпних заходів щодо усунення недоліків під час проведення ГУ ДСНС України 06.06.2018 року контрольної перевірки з питань ЦЗ техногенної та пожежної безпеки.

Члени комісії одноголосно прийняли рішення з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення, які будуть надіслані структурним підрозділам райдержадміністрації, органам виконавчої влади на місцях, керівникам служб району для відповідного реагування.