Головна Політика Ракети, випущені з акваторії Чорного моря, влучили в завод на околиці Львова...

Ракети, випущені з акваторії Чорного моря, влучили в завод на околиці Львова – начальник обласної військової адміністрації

485
0

Сьогодні, 18 березня, вранці відбувся авіаудар по Львову. 4 ракети, випущені з акваторії Чорного моря, влучили в місцевий авіаремонтний завод.

Частина ракет була збита Збройними силами України. На щастя, жертв немає, є один поранений середньої тяжкості. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Це удар по Львову, по гуманітарному хабу, в якому як мінімум 200 тис. переселенців. Удар по місту – це чергове підтвердження, що окупанти воюють не з українським військом, а воюють з населенням, жінками, дітьми, переселенцями. У загарбників – немає нічого святого! Працюючих військових об’єктів у Львові немає», – зауважив Максим Козицький.

Очільник Львівської обласної військової адміністрації звернувся до всіх з проханням і з наказом не розповсюджувати жодної інформації, жодних фото, відео, коментарів до оприлюднення офіційних даних.