Головна Політика Результати виборів депутатів сільських рад та голів Жовківського району

Результати виборів депутатів сільських рад та голів Жовківського району

931
0

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Потелича

Сільський голова —
Товарянський Ігор Михайлович

 

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Цьох Василь Павлович

Округ № 2 Редуха Андрій Богданович
Округ № 3 Дудяк Дмитро Григорович

Округ № 4 Порохняк Андрій Михайлович
Округ № 5 Грицак Василь Максимович

Округ № 6 Ціпивко Віра Романівна

Округ № 7 Школик Любов Іванівна

Округ № 8 Жуковський Віталій Вікторович

Округ № 9 Стик Ірина Богданівна

Округ № 10 Мацелко Леся Михайлівна

Округ № 11 Головенько Василь Васильович

Округ № 12 Басай Василь Васильович

Округ №13 Карпляк Ганна Андріївна

Округ № 14 Підгурський Василь Іванович

Голова СВК Мартин М. М.

Секретар  СВК БАСАЙ К. Є.

 

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Погариська

Сільський голова —
Солтис Михайло Васильович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Свистіль Марія Олексіївна

Округ № 2 Романець Андрій Ярославович

Округ № 3 Романець Ярослав Павлович

Округ № 4 Черник Михайло Михайлович

Округ № 5 Милькус Марія Михайлівна

Округ № 6 Шумило Марія Іванівна

Округ № 7 Солтис Володимир Васильович

Округ № 8 Солдат Мар’яна Степанівна

Округ № 9 Сало Іван Іванович

Округ № 10 Мацевко Андрій Васильович

Округ № 11 Нижник Мар’ян Іванович

Округ № 12 Пилипець Іван Васильович

Голова СВК ПАЛЬЧИНСЬКА Н. М.

Секретар СВК ХАРЕЧКО С. І. 

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Мокротина

Сільський голова —
Кунта Марія Михайлівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Бурак Ольга Ігорівна

Округ № 2 Левус Ярослав Ярославович

Округ № 3 Жезло Ірина Володимирівна

Округ № 4 Квасниця Ірина Богданівна

Округ № 5 Забава Оксана Іванівна

Округ № 6 Гевак Іванна Тадеївна

Округ № 7 Завада Любомир Ярославович

Округ № 8 Ходакова Мирослава Володимирівна

Округ № 9 Іванець Ярослав Іванович

Округ № 10 Котлярчик Орест Станіславович

Округ №11 Ковтунович Любов Степанівна

Округ № 12 Свідрик Іван Петрович

Голова СВК ЛЕВУС І. Я.

Секретар СВК ПАВЕЛКО Т.  М.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Деревні

Сільський голова —
Свирид Володимир Степанович Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Білаш Василь Михайлович

Округ № 2 Охрісько Володимир Васильович

Округ № 3 Когут Богдан Васильович

Округ № 4 Росса Василь Володимирович

Округ № 5 Практика Олег Васильович

Округ № 6 Мандрик Мирослава Романівна

Округ № 7 Погранична Надія Олексіївна

Округ № 8 Домальчук Геннадій Васильович

Округ № 9 Дем’янович Галина Василівна

Округ № 10 Мороз Ярослав Миколайович

Округ № 11 Ціць Оксана Михайлівна

Округ № 12 Пенцак Руслан Васильович

Голова СВК ІВАНУСА Г. П.

Секретар СВК ЦІЦЬ І. В.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Підлісся

Сільський голова —
Семочко Зорян Ярославович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Сало Ярослав Пилипович

Округ № 2 Дах Богдан Васильович

Округ № 3 Смалюх Юрій Іванович

Округ № 4 Думич Надія Василівна

Округ № 5 Лопата Надія Іванівна

Округ № 6 Папіж Ольга Іванівна

Округ № 7 Демчишин Надія Михайлівна

Округ № 8 Ярмола Марія Степанівна

Округ № 9 Волинець Мирослава Миколаївна

Округ № 10 Опенченко Василина Михайлівна

Округ № 11 Думич Світлана Михайлівна

Округ № 12 Сало Галина Богданівна

Голова СВК СЛІПЕЦЬ І. М.

Секретар СВК Мавдрик М. М.

 

 

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Куляви

Сільський голова —
 Верхрацький Петро Васильович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Закус Петро Мирославович

Округ № 2 Ковальовська Любов Богданівна

Округ № 3 Шиян Світлана Богданівна

Округ № 4 Павлицький Петро Григорович

Округ № 5 Бранець Ольга Петрівна

Округ № 6 Іванух-Фаренюк Галина Михайлівна

Округ № 7 Свирид Юрій Миколайович

Округ № 8 Полоцька Любов Василівна

Округ № 9 Полоцька Оксана Василівна

Округ № 10 Харів Надія Богданівна

Округ № 11 Дацик Марія Олексіївна

Округ № 12 Прімко Оксана Василівна

Голова СВК ГАДЬО О. М.

Секретар СВК ІВАНУХ Г. Б

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Смерекова

Сільський голова —
 Стахів Богдан Володимирович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Кушнір Ярослав Васильович

Округ № 2 Андрущенко Андрій Миколайович

Округ № 3 Вус Василь Михайлович

Округ № 4 Білянич Роман Романович

Округ № 5 Грех Андрій Володимирович

Округ № 6 Пусярський Ігор Михайлович

Округ № 7 Мартин Богдан Володимирович

Округ № 8 Бульба Соломія Михайлівна

Округ № 9 Гаврильцьо Андріана Степанівна

Округ № 10 Стахів Ярина Богданівна

Округ № 11 Ільчишин Наталія Андріївна

Округ № 12 Дячик Оксана Федорівна

Голова СВК КУШНІР М.Б.

Секретар СВК ПОРОДКО Л.З.

 

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Замок

Сільський голова —
Шумило Наталія Юріївна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Кожушко Галина Іванівна

Округ № 2 Пилипець Марія Михайлівна

Округ № 3 Ценюх Леся Федорівна

Округ № 4 Кожушко Оксана Вікторівна

Округ № 5 Домінік Мирослава Миколаївна

Округ № 6 Кожушко Ярослава Ярославівна

Округ № 7 Магола Володимир Іванович

Округ № 8 Жук Роман Степанович

Округ № 9 Дзюнька Леся Андріївна

Округ № 10 Задолинний Василь Іванович

Округ № 11 Вах Василь Васильович

Округ № 12 Пилипець Марія Юріївна

Округ № 13 Кирик Стефанія Михайлівна

Округ № 14 Шумило Іван Васильович

Голова СВК САЛО Л. В.

Секретар СВК САЛО Е. Ю.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Сопошина

Сільський голова —
Ях Михайло Іванович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Висоцький Андрій Богданович

Округ № 2 Візничак Галина Йосипівна

Округ № 3 Мазур Ігор Богданович

Округ № 4 Свищ Наталія Петрівна

Округ № 5 Клепач Оксана Іванівна

Округ № 6 Грех Андрій Степанович

Округ № 7 Драганчук Леся Володимирівна

Округ № 8 Басюк Світлана Василівна

Округ № 9 Рижко Наталія Ігорівна

Округ № 10 Коваль Дмитро Андрійович

Округ № 11 Мороз Віталій Олександрович

Округ № 12 Кедик Ольга Андріївна

Округ № 13 Горблянський Михайло Григорович

Округ № 14 Сенцюк Андрій Ярославович

Голова СВК П’ЄХ Н. Р.

Секретар СВК ЧУБАЙ Л. І.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Великих Грибовичів

Сільський голова —
Питель Ігор Миронович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Михайлевич Ігор Володимирович

Округ № 2 Питель Ярослав Володимирович

Округ № 3 Веселовський Роман Богданович

Округ № 4 Василина Андрій Петрович

Округ № 5 Качор Юрій Ярославович

Округ № 6 Сенько Сергій Зеновійович

Округ № 7 Михаць Володимир Володимирович

Округ № 8 Котович Любомира Михайлівна

Округ № 9 Варунок Андрій Григорович

Округ № 10 Куровець Оксана Євгенівна

Округ № 11 Томак Оксана Валентинівна

Округ № 12 Кручко Михайло Дмитрович

Округ № 13 Войтович Зорина Євгеніївна

Округ № 14 Москаль Роман Михайлович

Голова СВК КАЧМАР Р. М.

Секретар СВК ДУМА О. І.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Волиці

Сільський голова —
Левочко Степан Іванович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Домашовець Степан Теодорович

Округ № 2 Сідельник Степан Іванович

Округ № 3 Зіньків Василь Іванович

Округ № 4 Мазан Ганна Іванівна

Округ № 5 Яворський Степан Степанович

Округ № 6 Труш Юрій Андрійович

Округ № 7 Сідельник Дмитро Ярославович

Округ № 8 Яремчук Андрій Васильович

Округ № 9 Білан Степан Богданович

Округ № 10 Сідельник Дмитро Михайлович

Округ № 11 Панас Володимир Богданович

Округ № 12 Сідельник Євгенія Ігорівна

Округ № 13 Сідельник Іван Степанович

Округ № 14 Суходольський Андрій Миронович

Голова СВК ПЕЛИК Г. Я.

Секретар СВК ПЕЛЕШКО В. Г.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Річок

Сільський голова —
 Зінько Роман Володимирович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Сайчук Іван Семенович

Округ № 2 Ревуцький Анатолій Володимирович

Округ № 3 Білан Олександра Орестівна

Округ № 4 Лозинська Оксана Володимирівна

Округ № 5 Дацко Марія Степанівна

Округ № 6 Когут Володимир Степанович

Округ № 7 Осфальд Андрій Андрійович

Округ № 8 Купчак Надія Михайлівна

Округ № 9 Гнідець Ганна Мечиславівна

Округ № 10 Смутняк Ольга Володимирівна

Округ № 11 Сімчук Віктор Сергійович

Округ № 12 Зінько Тарас Стефанович

Округ № 13 Рудий Ігор Павлович

Округ № 14 Чорна Віра Дмитрівна

Голова СВК БУЙ Г. П.

Секретар СВК БЕЗПАЛЬКО М. В.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Боянця

Сільський голова —
 Пограничний Василь
Володимирович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Гуперт Юрій Миколайович

Округ № 2 Пенцак Ольга Василівна

Округ № 3 Колачник Богдан Петрович

Округ № 4 Галанюк Галина Петрівна

Округ № 5 Герман Юрій Петрович

Округ № 6 Воляник Роман Богданович

Округ № 7 Білецький Андрій Богданович

Округ № 8 Охрим Василь Петрович

Округ № 9 Іськевич Руслан Володимирович

Округ № 10 Райта Юрій Васильович

Округ № 11 Кавка Оксана Петрівна

Округ № 12 Скрипка Андрій Іванович

Округ № 13 Бусько Галина Михайлівна

Округ № 14 Мазурака Надія Богданівна

Голова СВК БУЛЬБАК М. С.

Секретар СВК РАЙТА О. Д.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Любелі

Сільський голова —
Чернюх Василь Теодозійович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Коцько Михайло Васильович

Округ № 2 Ковальовський Назарій Васильович

Округ № 3 Ковальовський Володимир Теодозійович

Округ № 4 Замійський Василь Ярославович

Округ № 5 Слука Ольга Миколаївна

Округ № 6 Кобрин Ірина Іванівна

Округ № 7 Кобрин Орися Ігорівна

Округ № 8 Ковальовська Наталія Василівна

Округ № 9 Кобрин Петро Михайлович

Округ № 10 Гола Галина Мирославівна

Округ № 11 Боровик Михайло Олексійович

Округ № 12 Гарасимчук Іванна Яремівна

Округ № 13 Фігура Петро Ярославович

Округ № 14 Лозовий Роман Богданович

Голова СВК Бутинець Б. Б.

Секретар  СВК Влох М. М.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Туринки

Сільський голова —
Пугач Олексій Дмитрович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Мандрик Юрій Петрович

Округ № 2 Скоропад Марія Ярославіна

Округ № 3 Гейко Ольга Григорівна

Округ № 4 Сидорко Ірина Іванівна

Округ № 5 Бірбан Наталія Іванівна

Округ № 6 Гутий Юрій Богданович

Округ № 7 –

Округ № 8 Орищин Ігор Ярославович

Округ № 9 П’єх Петро Петрович

Округ № 10 Чирка Ольга Богданівна

Округ № 11 Вихопень Надія Григорівна

Округ № 12 Горлай Іван Ярославович

Округ № 13 Струк Степанія Павлівна

Округ № 14 Пущинський Володимир Григорович

Голова СВК МОЗГОВИЙ В. П.

Секретар  СВК Наконечна О. В.

Результати виборів депутатів селищної ради та сільського
голови с. Забір’я

Сільський голова —
Сенько Зіновій Михайлович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Нестер Леся Михайлівна

Округ № 2 Танчин Сергій Володимирович

Округ № 3 Копровська Галина Богданівна

Округ № 4 Нестер Галина Григорівна

Округ № 5 Періг Любов Степанівна

Округ № 6 Копровський Іван Тадейович

Округ № 7 Ледвій Петро Миколайович

Округ № 8 Періг Олексадра Василівна

Округ № 9 Федик Марія Михайлівна

Округ № 10 Луців Наталія Іванівна

Округ № 11 Дацків Світлана Миколаївна

Округ № 12 Гнідець Віктор Олександрович

Округ № 13 Дячок Світлана Степанівна

Округ № 14 Гнідець Богдана Володимирівна

Голова СВК Білан О. Г.

Секретар  СВК Збишко  В. І.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Волі-Висоцької

Сільський голова —
Скіп Анна Федорівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Звір Руслан Васильович

Округ № 2 Цюпка Олександра Романівна

Округ № 3 Звір Олександра Ярославівна

Округ № 4 Звір Михайло Миколайович

Округ № 5 Борис Оксана Іванівна

Округ № 6 Грень Василь Михайлович

Округ № 7 Михальчук Марія Михайлівна

Округ № 8 Березяк Володимир Володимирович

Округ № 9 Волос Михайло Богданович

Округ № 10 Данилевич Володимир Володимирович

Округ № 11 Кочут Юрій Володимирович

Округ № 12 Ільїна Злата Валентинівна

Округ № 13 Захаряш Анна Сергіївна

Округ № 14 Климчук Ігор Зіновійович

Голова СВК Кочут М. Я.

Секретар  СВК  Бабяк Н. С.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Гряди

Сільський голова —
Василина Михайло Ярославович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Мартин Володимир Михайлович

Округ № 2 Гурська Марія Володимирівна

Округ № 3 Гапа Оксана Ярославівна

Округ № 4 –

Округ № 5 Микитин Галина Романівна

Округ № 6 Шпак Оксана Миронівна

Округ № 7 Лущак Ольга Володимирівна

Округ № 8 Вила Лариса Миронівна

Округ № 9 Гапаляк Ольга Володимирівна

Округ № 10 Слюсар Олександра Петрівна

Округ № 11 Грек Андрій Євгенович

Округ № 12 Стахів Мар’ян Богданович

Округ № 13 Жеребух Андрій Степанович

Округ № 14 Боцько Тарас Богданович

Голова СВК Огінок М. О.

Секретар  СВК Грет О. Є.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Кунина

Сільський голова —
Тенета Богдан Іванович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Кохан Марія Іллівна
Округ № 2 Герус Галина Володимирівна
Округ № 3 Максимик Василь Михайлович
Округ № 4 Кобрин Ольга Миколаївна
Округ № 5 Підчеха Василь Васильович
Округ № 6 Громіш Любов Василівна

Округ № 7 Домашовець Віталій Миколайович

Округ № 8 Сало Роман Ярославович
Округ № 9 Плюта Марія Михайлівна

Округ № 10 Мокрій Василь Васильович

Округ № 11 Ковалишин Степан Трохимович
Округ № 12 Онишкевич Руслан Мар’янович

Округ №13 Кунинець Любов Миколаївна

Округ № 14 Гера Павло Володимирович

Голова СВК Кудик Г. І.

Секретар  СВК ПАВЛЕЧКО Л. М.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Глинська

Сільський голова —
Тенета Ольга Ярославівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Гринчук Андрій Ігорович

Округ № 2 Зазулькевич Наталія Володимирівна

Округ № 3 Завада Марія Андріївна

Округ № 4 Завадка Ольга Іванівна

Округ № 5 Завада Любов Володимирівна

Округ № 6 Кісіль Ольга Володимирівна

Округ № 7 Мілян Надія Йосипівна

Округ № 8 Сало Ігор Васильович

Округ № 9 Савула Тетяна Богданівна

Округ № 10 Верхрацька Ганна Ігорівна

Округ № 11 Козакевич Микола Романович

Округ № 12 Войтик Павло Миколайович

Округ № 13 Гук Віктор Михайлович

Округ № 14 Свищ Марія Богданівна

Голова СВК Боровець І. І.

Секретар  СВК Макух О. С.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Лаврикова

Сільський голова —
Жук Михайло Ількович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Рогальський Ігор Іванович

Округ № 2 Кутень Галина Василівна

Округ № 3 Сало Надія Зіновіївна

Округ № 4 Мазурак Михайло Васильович

Округ № 5 Шмигель Володимир Іванович

Округ № 6 Смалюх Наталія Василівна

Округ № 7 Галань Тетяна Йосипівна

Округ № 8 Думич Марія Василівна

Округ № 9 Жук Марія Андріївна Округ № 10 Юхим Ярослав Миколайович

Округ № 11 Шай Степан
Ярославович

Округ № 12 Говда Любов Петрівна

Округ № 13 Лемега Галина Дмитрівна

Округ № 14 Поріцький Іван Ярославович

Голова СВК Тоган Л. А.

Секретар  СВК стадницька Л. М.

Результати виборів депутатів селищної ради та селищного
голови с. Добросина

Селищний голова —
Сало Микола Іванович

Депутати до селищної ради:

Округ № 1 Ковальська Ірина Миколаївна

Округ № 2 Пехник Василь Юрійович

Округ № 3 —

Округ № 4 Борис Михайло Мар’янович

Округ № 5 Бокало Віра Григорівна

Округ № 6 Поріцька Світлана Романівна

Округ № 7 Семочко Ольга Михайлівна

Округ № 8 Бокало Михайло Васильович

Округ № 9 Сало Богдан Ярославович

Округ № 10 Ярмола Марія Миколаївна

Округ № 11 Павлик Василь Васильович

Округ № 12 Плішко Андрій Миколайович

Округ № 13 Сліпець Леся Миронівна

Округ № 14 Кремінець Ігор Михайлович

Голова СВК Кукурудза О. В.

Секретар  СВК КРЕМІНЕЦЬ Г. І.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Добросина

Сільський голова —
Гец Галина Василівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Бурило Василь Михайлович

Округ № 2 Клуб Людмила Богданівна

Округ № 3 Сало Любов Миколаївна

Округ № 4 Клуб Андрій Михайлович

Округ № 5 Кулявець Роман Ярославович

Округ № 6 Цюпка Іван Якович

Округ № 7 Гель Ольга Василівна

Округ № 8 Недбайло Василь Миколайович

Округ № 9 Кузнєцова Наталія Миронівна

Округ № 10 Павлик Мирослава Михайлівна

Округ № 11 Дорош Павло Юрійович

Округ № 12 Зульфієв Руслан Акіфович

Округ № 13 Бабій Наталія Михайлівна

Округ № 14 Луцан Віра Йосипівна

Голова СВК ПЛЕСАК І. Б.

Секретар  СВК ЦЮПКА Л. І.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Надичів

Сільський голова —
Гусак Олег Миронович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Кунта Надія Михайлівна

Округ № 2 Світлик Оксана Богданівна

Округ № 3 Сорока Богдан Михайлович

Округ № 4 Валько Ярослав Володимирович

Округ № 5 Бішко Михайло Степанович

Округ № 6 Вовкун Роман Васильович

Округ № 7 Бішко Ірина Михайлівна

Округ № 8 Валило Степан Ількович

Округ № 9 Лопишко Богдан Володимирович

Округ № 10 Клачко Андрій Степанович

Округ № 11 Кащишин Петро Іванович

Округ № 12 Самотій Ярослава Михайлівна

Окрг № 13 Савіцький Степан Григорович

Округ № 14 Вусач Ярослава Іванівна

Голова СВК Верещак І. Є.

Секретар  СВК ГОРБАЧ Н. С.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Надичів

Сільський голова —
Драган Ольга Романівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Гнатко Ігор Степанович
Округ № 2 Кушпіт Борис Олексійович
Округ № 3 Демко Володимир Ярославович
Округ № 4 Кудь Роман Васильович
Округ № 5 Кацюта Роман Михайлович
Округ № 6 Вовченко Олег Ігорович

Округ № 7 Кіндрат Степан Петрович

Округ № 8 Калиняк Надія Федорівна
Округ № 9 Дацко Надія Михайлівна Округ № 10 Германюк Петро Ігорович

Округ № 11 Петрух Михайло Еміліанович
Округ № 12 Чулій Євген Володимирович

Округ №13 Максимович Ярослав Володимирович

Округ № 14 Лещук Роман Романович

Голова СВК СТЕЦИК Н. Б.

Секретар  СВК ОПРИСК Г. П.

Результати виборів депутатів селищної ради та селищного
голови смт. Куликова

Селищний голова —
Бова Лілія Миронівна

Депутати до селищної ради:

Округ № 1 Пилипець Федір Федорович

Округ № 2 Іванов Іван Іванович

Округ № 3 Кущак Наталія Ігорівна

Округ № 4 Літун Христина Миколаївна

Округ № 5 Дмитрович Олександра Григорівна

Округ № 6 Перетятко Богдан Степанович

Округ № 7 Яблонський Олег Ярославович

Округ № 8 Мартинюк Ігор Леонідович

Округ № 9 Сліпець Богдан Володимирович

Округ № 10 Даниляк Богдан Сильвестрович

Округ № 11 Салик Тарас Андрійович

Округ № 12 Яськів Орест Степанович

Округ № 13 Стасюк Роман Михайлович

Округ № 14 Вільчинська Світлана Федорівна

Округ № 15 Хамхіль Лариса Вікторівна

Округ № 16 Хавелко Вікторія Володимирівна

Округ № 17 Демчишин Наталія Іванівна

Округ № 18 Якубляк Михайло Романович

Округ № 19 Касіянчук Галина Петрівна

Округ № 20 Бойко Зіновій Богданович

Округ № 21 Борис Галина Іванівна

Округ № 22 Несторко Богдан Ярославович

Голова СВК ЧИГІН  М. С.

Секретар СВК ГАЛУШКА С. Р.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Гійча

Сільський голова —
Івануса Іван Іванович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Васильків Іван Григорович

Округ № 2 Деркач Валентина Віталіївна

Округ № 3 Федюк Галина Зіновіївна

Округ № 4 Пастернак Петро Михайлович

Округ № 5 Сідельник Микола Іванович

Округ № 6 Федюк Юрій Степанович

Округ № 7 Яцків Микола Миколайович

Округ № 8 Яцків Сергій Іванович

Округ № 9 Труш Уляна Василівна

Округ № 10 Збишко Сергій Євгенович

Округ № 11Федюк Володимир Михайлович

Округ № 12 Івануса Ірина Богданівна

Округ № 13 Різничок Андрій Вікторович

Округ № 14 Макух Віталій Ярославович

Голова СВК СІДЕЛЬНИК Л. П.

Секретар СВК МЕЛЬНИК Я. І.

 

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Липника

Сільський голова —
Дума Тетяна Іванівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Жигайло Тарас Володимирович

Округ № 2 Думич Світлана Іванівна

Округ № 3 Кошіль Олег Ярославович

Округ № 4 Стасюк Віктор Анатолійович

Округ № 5 Жигайло Степан Іванович

Округ № 6 Гнідець Василь Михайлович

Округ № 7 Іванюра Іван Іванович

Округ № 8 Мощанський Володимир Васильович

Округ № 9 Дубрівський Петро Петрович

Округ № 10 Дорош Володимир Ярославович

Округ № 11 Іваніцька Тетяна Іванівна

Округ № 12 Солтис Андрій Григорович

Округ № 13 Огорілко Роман Іванович

Округ № 14 Вовк Олег Іванович

Голова СВК ЖИГАЙЛО О. І. 

Секретар СВК ЖИГАЙЛО Т. В.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Зашкова

Сільський голова —
Чекайло Оксана Володимирівна Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Лозовий Орест Ігорович

Округ № 2 Панасюк Тарас Павлович

Округ № 3 Клюк Роман Андрійович

Округ № 4 Пилюх Надія Михайлівна

Округ № 5 Попелястий Михайло Васильович

Округ № 6 Кремінецький Павло Юрійович

Округ № 7 Мацько Ірина Стефанівна

Округ № 8 Кухар Віра Степанівна

Округ № 9 Вендзилович Андрій Любомирович

Округ № 10 —

Округ № 11 Яблонська Олександра Михайлівна

Округ № 12 Максимів Наталія Романівна
Округ № 13 Кіщак Наталія Володимирівна

Округ № 14 Озимок Ігор Григорович

Голова СВК ВИННИК М. В.

Секретар СВК КЛЮК Ю. А.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Нової Кам’янки

Сільський голова —
Ребець Ярослав Федорович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Оліярник Людмила Михайлівна

Округ № 2 Кулай Ігор Ігорович

Округ № 3 Сідельник Роман Ярославович

Округ № 4 Ребрик Ольга Сергіївна

Округ № 5 Хитрень Ольга Федорівна

Округ № 6 Климко Галина Михайлівна

Округ № 7 Шарко Ярослав Петрович

Округ № 8 Бап Євгенія Федорівна

Округ № 9 Левочко Степан Федорович

Округ № 10 Федюра Михайло Михайлович

Округ № 11 Євуш Ірина Михайлівна

Округ № 12 Копоть Наталія Михайлівна

Округ № 13 Кобрин Михайло Мирославович

Округ № 14 Стасюк Павло Ярославович

Голова СВК ГУМЕННИЙ А. А.

Секретар СВК КОЗАК І. М.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Мацошина

Сільський голова —
Сорока Олег Володимирович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Радь Роман Михайлович

Округ № 2 Манько Алла Леонідівна

Округ № 3 Бутляр Роман Феодозійович

Округ № 4 Скіра Богдан Романович

Округ № 5 Легін Ірина Ігорівна

Округ № 6 Кунтий Ігор Григорович

Округ № 7 Копин Іван Іванович

Округ № 8 Денис Богдан Юліанович

Округ № 9 Іванчук Роман Євгенович

Округ № 10 Сорока Марія Романівна

Округ № 11 Пелек Григорій Володимирович

Округ № 12 Комар Любов Володимирівна

Голова СВК ГАБА Р. Я.

Секретар СВК ГАБА Г. А.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Кам’яної Гори Сільський голова —
Надяк Ганна Михайлівна

Депутати до сільської ради:

Округ №1 Мищишин Марія Михайлівна

Округ № 2 Медвідський Юрій Петрович

Округ № 3 Каліка Петро Владиславович

Округ № 4 Харечко Марія Михайлівна

Округ № 5 Огорілко Наталія Миколаївна

Округ № 6 Кашуба Степан Дмитрович

Округ № 7 Харечко Галина Олексіївна

Округ № 8 Головенко Наталія Юріївна

Округ № 9 Харечко Степан Степанович

Округ № 10 Мізерник Іван Савич

Округ № 11 Юрченко Марія Іванівна

Округ № 12 Думич Надія Василівна

Голова СВК БАРЧИШИН О. М.

Секретар СВК ШУМИЛО Н. М.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського голови
с. Великого Дорошева

Сільський голова —
Голованенко Віра Ігорівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Качор Ярослав Романович

Округ № 2 Сметана Ірина Мирославівна

Округ № 3 Жарська Галина Євгенівна

Округ № 4 Бурак Надія Богданівна

Округ № 5 Савка Тетяна Ярославівна

Округ № 6 Мартин Любомир Ярославович

Округ № 7 Гриник Михайло Романович

Округ № 8 Кухар Назар Зіновійович

Округ № 9 Кирилюк Василь Васильович

Округ № 10 Воробець Богдан Сильвестрович

Округ № 11 Кулинич Назарій Михайлович

Округ № 12 Падун Андрій Анатолійович

Голова СВК ЦЮПКА О.М.

Секретар СВК ЧЕРНІЙ І. Б.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Дев’ятира

Сільський голова —
Шупер Тарас Дмитрович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Іщак Андрій Степанович

Округ № 2 Гіновський Любомир Ярославович

Округ № 3 Шупер Дмитро Михайлович

Округ № 4 Даньо Андрій Васильович

Округ № 5 Богуш Галина Іванівна

Округ № 6 Шупер Михайло Дмитрович

Округ № 7 Молоко Марія Юріївна

Округ № 8 Чобіт Мирон Васильович

Округ № 9 Приступа Мирослава Михайлівна

Округ № 10 Плечистий Володимир Михайлович

Округ № 11 Кохан Світлана Ярославівна

Округ № 12 Стрілець Володимир Іванович

Голова СВК ГРЕЩАК Т. Ф.

Секретар СВК Богуш Л. Ф.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Замочка

Сільський голова —
 Щигель Марія Володимирівна

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Кріп Тарас Володимирович

Округ № 2 Верхола Степан Іванович

Округ № 3 Креховець Ігор Петрович

Округ № 4 Лучка Іван Миколайович

Округ № 5 Мачіха Надія Миколаївна

Округ № 6 Хавунка Богдан Степанович

Округ № 7 Марко Віктор Миколайович

Округ № 8 Кулявець Володимир Романович

Округ № 9 Горлай Іванна Іванівна

Округ № 10 Матвіїв Зоряна Василівна

Округ № 11 Мішковська Наталія Мар’янівна

Округ № 12 Креховець Андрій Петрович

Голова СВК БОРУЦ І. С.

Секретар СВК ЩИГЕЛЬ Ю. І.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Артасова

Сільський голова —
 Гнот Василь Володимирович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Струк Ольга Василівна

Округ № 2 Пришляк Петро Михайлович

Округ № 3 Прокопчук Галина Богданівна

Округ № 4 Царик Володимир Михайлович

Округ № 5 Вовкун Ярослав Іванович

Округ № 6 —

Округ № 7  Юрків Марія Богданівна

Округ № 8 Нос Наталія Василівна

Округ № 9 Ломага Орест Степанович

Округ № 10 Краковецька Богданна Михайлівна

Округ № 11 Цяпа Володимир Богданович

Округ № 12 Беновський Михайло Ігорович

Голова СВК БЕНОВСЬКА І. В.

Секретар СВК ЯХ М. М.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Крехова

Сільський голова —
 Драган Микола Богданович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Гимер Олег Васильович

Округ № 2 Гошко Марія Володимирівна

Округ № 3 Заверуха Галина Василівна

Округ № 4 Бучма Любомир Михайлович

Округ № 5 Бородайко Володимир Ярославович

Округ № 6 Лопатинська Наталія Володимирівна

Округ № 7 Харко Володимир Михайлович

Округ № 8 Жук Володимир Іванович

Округ № 9 Процайло Олег Миколайович

Округ № 10 Процайло Тарас Васильович

Округ №11 Пелех Ярослав Ярославович

Округ № 12 Білан Марія Романівна

Округ № 13 Бубняк Олег Юрійович

Округ № 14 Жолдак Оксана Володимирівна

Голова СВК КУЛЬПА З. В.

Секретар СВК ХАМУЛА Г. В.

Результати виборів депутатів

сільської ради та сільського голови

с. Нової Скваряви

Сільський голова —
 Струс Степан Дмитрович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Воляник Любов Володимирівна

Округ № 2 Кубай Любов Ярославівна

Округ № 3 Синяк Наталія Євгенівна

Округ № 4 Бей Олег Богданович

Округ № 5 Добрусь Тарас Вікторович

Округ № 6 Гринчук Василь Степанович

Округ № 7 Гарасим Тарас Григорович

Округ № 8 Микитин Ірина Михайлівна

Округ № 9 Лазарович Любов Іванівна

Округ № 10 Чепіль Іван Михайлович

Округ № 11 Бакум Михайло Володимирович

Округ № 12 Левочко Микола Миколайович

Голова СВК ОЛІЯРНИК Л. І.

Секретар СВК ЧУЧВАРА О. М.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Старої Скваряви

Сільський голова —
Дзюб Василь Степанович

Депутати до сільської ради:

Округ № 1 Мариняк Олена Володимирівна

Округ № 2 Мариняк Андрій Володимирович

Округ № 3 Карпа Надія Іванівна

Округ № 4 Гущак Володимир Євгенович

Округ № 5 Мариняк Володимир
Казимирович

Округ № 6 Ступницька Соломія Михайлівна

Округ № 7 Ковальський Тарас
Володимирович

Округ № 8 Янкович Ярослав Ярославович Округ № 9 Мариняк Андрій Богданович

Округ № 10 Марушка Михайло Васильович

Округ № 11 Мрочко Марія Михайлівна

Округ № 12 Янкович Роман Ярославович

Голова СВК Кіяновська М. М.

Секретар  СВК Мариняк М. П.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Купичволі
Сільський голова —
Давидович Олександра Михайлівна

 

Депутати до сільської ради:

 

Округ № 1 Годісь Галина Володимирівна

Округ № 2 Сарабун Галина Степанівна

Округ № 3 Смуляк Ольга Іванівна

Округ № 4 Рудик Надія Миколаївна

Округ № 5 Лозинська Ніна Миколаївна

Округ № 6 Сенюта Надія Петрівна

Округ № 7 Герман Марія Теодорівна

Округ № 8 Омелян Степанія Йосипівна

Округ № 9 Гриньків Василь Ярославович

Округ № 10 Яремко Ірина Миколаївна

Округ № 11 Макогін Богдан Романович

Округ № 12 Мизюк Богдан Іванович

Голова СВК  кравець Г. В.

Секретар  СВК Макогін І. В.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Бишкова

Сільський голова —
Бейзик Наталія Василівна

 

Депутати до сільської ради:

 

Округ № 1 Лущик Ольга Володимирівна

Округ № 2 Вовк Ольга Василівна

Округ № 3 Шкоропад Надія Мирославівна

Округ № 4 Лупій Степан Федорович

Округ № 6 Лущик Богдан Іванович

Округ № 7 Чернюх Михайло Васильович

Округ № 8 Жук Михайло Романович

Округ № 9 Паньків Ольга Миколаївна

Округ № 11 Савка Михайло Михайлович

Округ № 12 Джус Ольга Петрівна

Округ № 13 Швець Варвара-Марія Василівна

Округ № 14 Бучма Любов Степанівна

Голова СВК МАЛОЇД-РУСЕНКО  Н. З.

Секретар  СВК ХОЛОД Г. В.

Результати виборів депутатів сільської ради та сільського
голови с. Малехова

Сільський голова — Сеньковський Володимир Володимирович

Депутати
до сільської ради:

Округ № 1 Остапчук Микола Леонідович

Округ № 2 Лаба Володимир Богданович

Округ № 3 Дорош Руслан Миронович

Округ № 4 Загводська Наталія Степанівна

Округ № 5 Штойко Олександра Йосипівна

Округ № 6 Ткаченко Марія Ігорівна

Округ № 7 Федечко Мирослава Ігорівна

Округ № 8 Малай Мирослава Мирославівна

Округ № 9 Лучка Богдан Іванович

Округ № 10 Брик Марія Миронівна

Округ № 11  Фтома Надія Павлівна

Округ № 12 Тушницький Мар’ян Євгенович

Округ № 13 Довбуш Ігор Володимирович

Округ № 14 Ірод Михайло Іванович

Голова СВК ГРАДОВСЬКИЙ І.

Секретар  СВК КОЗАК В.