Головна Політика Голова Львівської обласної військової адміністрації просить користуватися лише офіційними джерелами інформації

Голова Львівської обласної військової адміністрації просить користуватися лише офіційними джерелами інформації

253
0

У мережі з’явилось багато повідомлень щодо вторгнень ворожих диверсійних груп та висадки десанту в місті Броди. Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, ця інформація не підтвердилась.

Жодної висадки десанту в Бродах не було. Цю інформацію підтвердило й СБУ у Львівській області. Наші військові частини організовують вильоти в межах військової операції.

«Просимо усіх політиків, депутатів, мерів не розповсюджувати фейкову інформацію і чітко перевіряти усі новини перед тим, як сіяти паніку. До підтвердження або спростування від офіційних джерел повідомлення, прошу ЗМІ не поширювати нічого, що може спричинити хаос в суспільстві», – наголосив Максим Козицький.

В Україні та, зокрема, Львівській області триває активна допомога, як внутрішньо переселеним особам, так і армії українських захисників.

«Станом на зараз зібрано більш як 2 млн гривень на потреби переселенців. Понад 2 тисячі людей вже розселені. Ще 37 тисяч місць на території Львівщини готові розмістити внутрішньо переміщених осіб з інших областей України. Ми готові всіляко допомагати, закликаємо до цього ж львів’ян та жителів області», – зазначив очільник Львівщини.