Головна Здоров'я На Львівщині у випадку втрати зв’язку карети швидкої чергуватимуть на вулицях

На Львівщині у випадку втрати зв’язку карети швидкої чергуватимуть на вулицях

98
0

Екстрена медична служба у випадку відсутності абсолютно усіх видів зв’язку входить в режим патрулювання міста, тобто бригади екстреної медичної служби рухатимуться містом з включеними мигалками і їх можна буде зупинити. Якщо увімкнений звуковий сигнал – це означатиме, що в кареті швидкої знаходиться пацієнт.

Про це розповів в.о. директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф сьогодні під час брифінгу.

За його словами, станом на зараз виклик за номером 103 працює безперебійно, проблем зі зв’язком чи інтернетом в області не зафіксовано. У випадку неможливості здійснення дзвінків через 103 визначено шість стаціонарних номерів телефонів (293-29-12; 293-29-14; 293-29-05; 293-29-19; 293-29-16; 293-29-25). По них можна буде сконтактуватися з оперативною диспетчерською службою і отримати екстрену медичну допомогу.

Андрій Васько подякував мешканцям Львівщини, які з розумінням  поставилися до ситуації і стараються не викликати  швидку без нагальних потреб.

«На сьогодні ми фіксуємо наполовину менше викликів бригад швидкої допомоги. Звертаємося до людей викликати швидку лише за критичних станів: кровотечі, загрози життю, політравмах чи вибухових  травмах. У решта випадках, якщо у вас є можливість добратися самим до медичних закладів, не викликайте медиків», – зазначив Андрій Васько.