Головна Політика У Бориславській громаді запрацювала Рада внутрішньо переміщених осіб

У Бориславській громаді запрацювала Рада внутрішньо переміщених осіб

96
0

У місті Бориславі відбулися перші установчі збори Ради внутрішньо переміщених осіб за участі Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»,  представників місцевої влади та БО «Рокада».

Рада ВПО – це консультативно-дорадчий, репрезентативний та посередницький орган місцевого самоврядування з питань внутрішньо переміщених осіб у громадах.

«Радує те, що місцева влада і внутрішньо переміщені особи відразу обговорили план дій та заходів, що покращить умови проживання переселенців у громаді. Разом з благодійниками домовилися про створення на базі місцевої бібліотеки дитячої кімнати. Також для ефективної комунікації та поширення інформації для переселенців створили телеграм канал.
Наше ключове завдання – покращити проживання внутрішньо переміщених осіб у громадах Львівщини», – зазначив виконавчий директор Асоціації Данило Сороковий

Також на зустрічі керівник Бориславського центру зайнятості Галина Цибенко розповіла про грантові можливості для відкриття власної справи та про актуальні вакансії у місті.