Головна Політика У Львівській області запустили роботу Агенції регіонального розвитку

У Львівській області запустили роботу Агенції регіонального розвитку

84
0

14 червня, відбулося засідання Наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку», на якому затвердили план діяльності Агенції на 2023 рік, її структуру та обсяги фінансового ресурсу.

Як розповів директор Агенції Орест Фільц, основним завданням є дати поштовх для розвитку Львівщини.

«Ми підготували такий план діяльності та план заходів, які до кінця року допоможуть сформувати сильну інституцію, встановити усі ланцюжки взаємодії з дотичними організаціями в  області, міжнародними партнерами, що дозволить у 2024 році запустити сильні програми,  які дадуть значний поштовх у розвитку нашої області.

Ми прагнемо сформувати сильну команду не лише з членів Агенції, а й в межах інших інституцій усієї області. Це і співпраця з територіальними громадами, кластерами, громадськими організаціями, органами влади.

Ми будемо лобістами інтересів регіону: відстоюватимемо наші найсильніші сторони, інвестиційні проєкти, ресурсні можливості», – зазначив Орест Фільц.

Як наголосила голова Наглядової ради Наталія Галецька, керівництво Агенції врахувало зауваження, конструктивні пропозиції від членів ради і відкорегувало план діяльності.

“Важливо, що у плані розвитку Агенції прописані чіткі індикатори, відповідно до яких будемо здійснювати оцінку її діяльності наскільки ефективним є робота та управління. Наше спільне завдання – Агенції, Наглядової ради, Львівської обласної ради, Львівської обласної військової адміністрації, – щоб Агенція регіонального розвитку Львівщини стала прикладом для усієї України», – зазначила Наталія Галецька.

Нагадаємо, рішення про створення Установи «Агенція регіонального розвитку Львівської області» прийняли 13 березня 2023 року на Установчих зборах Засновників.

Засновниками Агенції є Львівська обласна військова адміністрація та Львівська обласна рада.  Фінансовий ресурс, який передбачений у 2023 році з обласного бюджету, становить 4 млн грн.

Метою діяльності Агенції є ефективна реалізація державної регіональної політики в регіоні, сприяння, зокрема, соціально-економічному та культурному розвитку регіону, залученню інвестицій, експорту продукції підприємствами, розвитку підприємництва в регіоні.