Головна Політика У Львові стартував галузевий форум «Екотрансформація надрокористування-2023: законодавство, рішення, кращі практики»

У Львові стартував галузевий форум «Екотрансформація надрокористування-2023: законодавство, рішення, кращі практики»

80
0

До заходу доєднались фахівці з довкілля, представники влади та бізнесу з усіх куточків України.

Сьогодні, 27 квітня, у Львові стартував галузевий форум «Екотрансформація надрокористування-2023: законодавство, рішення, кращі практики». До нього долучились понад 400 учасників з усіх куточків України – наживо та онлайн. Зокрема, представники влади, юристи, землевпорядники, керівники і спеціалісти органів місцевого самоврядування відповідальні за екологічні питання, екологи, представники бізнесу. З вітальним словом перед присутніми виступив перший заступник очільника Львівської ОВА Андрій Годик.

«Видобувна галузь для нашої держави завжди була стратегічно важливою, в умовах повномасштабної війни її значення лише посилюється – адже окрім воєнного фронту, ми повинні тримати економічний та енергетичний тил. Вже сьогодні влада та свідомі громадяни повинні думати про те, як бути конкурентоспроможними згодом – створювати екологічне середовище, яке відповідатиме всім міжнародним нормам і стандартам. Для цього, крім модернізації, технологічних змін, забезпечення прозорості галузі, маємо знайти баланс між економічною доцільністю та збереженням довкілля. Я щиро переконаний, що цей форум – саме те місце, де кожен зможе висловити свої ідеї, обмінятись досвідом, напрацювати нові бачення для того, щоб наша держава була економічно стабільною та «зеленою», – наголосив він.

Форум складається з кількох панельних дискусій. Спікери обговорять законодавчі, податкові, екологічні аспекти надрокористування, окреслять практичні поради, які стануть корисними для керівників екологічно свідомих підприємств та інших зацікавлених осіб.

Захід організували Асоціація професіоналів довкілля «PAEW», Офіс сталих рішень спільно з Національною асоціацією добувної промисловості, Асоціацією Газовидобувних компаній України за підтримки Групи «Західнадрасервіс», Геологічної інвестиційної групи.