Головна Політика Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

180
0

21 березня під керівництвом голови Жовківської районної ради Романа Горбаня відбулася чергова 30-та сесія Жовківської районної ради VII демократичного скликання. Пленарне засідання сесії районної ради відбулося вперше у цьому році.

Настоятель цервки Св. Йосафата отець Михайло Ткачів поблагословив депутатів районної ради на плідну роботу та побажав Божої ласки, мудрості і розважливості в ухваленні рішень для людей.

До порядку денного було включено 43 питання.  Зокрема районні обранці розглянули питання про виконання районного бюджету Жовківського району за 2018 рік, про затвердження плану заходів щодо запобігання корупції серед посадових та службових осіб місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, закладів у Жовківському районі на 2019-2020 роки, про стан функціонування електричних мереж у Жовківському районі, про затвердження Програми співфінансування мікропроектів місцевого розвитку у Жовківському районі на 2019 рік, про внесення змін до Програми «Соціальна підтримка учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО, Героя Небесної Сотні та важкохворих громадян на 2019 рік», про внесення змін до Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій — учасників АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні в Жовківському районі на 2019 рік, про затвердження Програми підтримки Жовківської районної організації «Союз Чорнобиль України» на 2019 рік, про затвердження Програми забезпечення захисту населення від злочинних та протиправних проявів у Жовківському районі на 2019 рік тощо.

З усіх питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.