Головна Політика Відкриття оновленого бібліотечного простору у селі Чишки та гумдопомога для Городоцької ЦРЛ:...

Відкриття оновленого бібліотечного простору у селі Чишки та гумдопомога для Городоцької ЦРЛ: із головного за добу

43
0

Про важливе з життя Львівщини за добу поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Понад 1600 студентів, 10 університетів і коледжів Львівської області взяли участь у відзначенні Міжнародного дня студентського спорту в межах Всеукраїнської ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч зі спортом».

«Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» передав комп’ютерне оснащення для створення трьох робочих місць працівникам управління соціального захисту Стрийська районна державна адміністрація, які задіяні у наданні соціальної підтримки ВПО. Техніку передали в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за фінансування Aгентства ООН у справах біженців в Україні», – зазначив очільник Львівщини.

Стартували конкурси на здобуття обласних премій для студентів. Прийматимуть заявки на участь до 20 жовтня.

«Городоцька центральна лікарня отримала гуманітарну допомогу – функціональні крісла-ліжка для проведення медпроцедур, а також електричну підлогову вагу з принтером. Допомогу отримали завдяки представникам ГФ «Миколаївська Народна самооборона», які передали допомогу від Єврейського обʼєднання «Pinot» з німецького міста Ганау», – поінформував Максим Козицький.

У селі Чишки Львівського району відкрили оновлений бібліотечний простір в межах проєкту Львівської ОВА «Модель сучасної бібліотеки». У бібліотеці виконали необхідні ремонти, придбали нові книжкові стелажі та меблі, ноутбук, телевізор і декор, а також закупили книги. Детальніше про проєкт тут.

«Протягом 10 днів діти-спортсмени з Новороздільської громади перебували в сонячній Італії на запрошення італійських партнерів з організації «Porta Aperta» та волонтера Marco Tibaldini. Окрім відпочинку, діти взяли участь у спортивних змаганнях, відвідали 10 міст, побачили, як тренуються футболісти професійних команд та налагодили дружні відносини з італійськими сім’ями. Також привезли гуманітарну допомогу від наших друзів – медикаменти, постіль та нижню білизну для військових у госпіталях», – уточнив начальник Львівської ОВА.

Для дітей з вразливих категорій організували дозвілля в дитячому таборі на Закарпатті. Малеча з Львівської, Волинської і Тернопільської областей, а також Ірпеня та Бучі ходила в гори, брала участь у майстер-класах та розважальних заходах, займалась спортом на свіжому повітрі.

«Понад 50 школярів та дорослих у Червонограді навчалися необхідних навичок для надання першої домедичної допомоги та покращили свої знання з безпеки дорожнього руху. Це відбулось в межах заходу «Безпека громади» за участі Регіонального представництва у Львові Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектора цивільної безпеки в Україні, Червоноградського районного відділу поліції та Червоноградського районного управління ДСНС», – повідомив Максим Козицький.

Миколаївська громада завершила розробку Стратегії розвитку та Плану заходів з її реалізації. Документи орієнтовані на потреби бізнесу і громадськості. Про проєкти, які запланували читайте за посиланням.

«Жидачівська громада отримала самохідний екскаватор-навантажувач CASE 750T завдяки тісному співробітництву з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Також за кошти бюджету громади придбали грейдер. Цю спецтехніку будуть використовувати для покращення благоустрою Жидачева і 17 населених пунктів громади та забезпечувати утримання у належному стані доріг», – уточнив очільник Львівщини.

Медичні установи Львівщини пройшли другий етап навчань щодо роботи у системі електронного документообігу. Усі деталі – тут.

«В Офісі підтримки цивільного населення при Яворівській районній державній адміністрації психолог Благодійного Фонду «Карітас Львів УГКЦ» провів захід для осіб старшого віку – фасилітаційне групове заняття з елементами арттерапії. Зустріч спрямована на те, щоб пенсіонери приємно проводили час, знаходили нові інтереси та спілкувалися», – зазначив Максим Козицький.

На Яворівщині в місцях перебування ВПО провели роз’яснювальну роботу щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.

У Стрілківській громаді за підтримки Українського культурного фонду та співфінансування з місцевого бюджету реалізовують проєкт «БойкоМандри». Він передбачає створення мережі інтерактивних культурно-пізнавальних маршрутів для підвищення туристичної привабливості гірських сіл через актуалізацію, популяризацію та наповнення новими сенсами бойківської культурної спадщини.

«Ці маршрути будуть вести до історико-культурних туристичних локацій, розкриваючи перед мандрівниками унікальні кейси місцевої історії. У подальшому передбачена інтеграція маршрутів «БойкоМандри» у мережу спільних україно-польських туристичних шляхів та популяризація бойківської культурної спадщини у польській спільноті, – резюмував керівник області.

Цієї неділі відбудеться традиційний щорічний марафон «Львівська Сотка». Участь у перегонах візьмуть понад чотири сотні велосипедистів. Кошти зі стартових внесків передадуть на потреби ЗСУ. У зв’язку з проведенням марафону на маршруті ситуативно обмежуватимуть рух транспорту. Деталі за посиланням.