Головна Здоров'я У Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти обговорили розвиток медсестринства в області

У Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти обговорили розвиток медсестринства в області

9
0

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти» відбувся «круглий стіл» за участю директорки Центру розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я  України Катерини Балабанової та національного професійного офіцера (медсестринства та акушерства) Офісу ВООЗ в Україні Поліни Гук.

Гості та фахівці коледжу обговорили розвиток медсестринства на Львівщини, детально зупинилися на проблемах медсестринської освіти та питаннях впровадження БПР (безперервного професійного розвитку) для медичних фахівців.

«Спільно ми постановили – визначаємо пріоритетні напрямки у підготовці та роботі сестри медичної, готуємо та оновлюємо плани й втілюємо їх у життя.

Катерина Балабанова і Поліна Гук ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу, відвідали заняття та поспілкувалися з сестрами медичними, які саме проходять цикли тематичного удосконалення», – розповіла керівник медичного коледжу Леся Вовк.