Головна Політика Вже більш як 20 тисяч осіб зголосились до добровольчих формувань територіальних громад...

Вже більш як 20 тисяч осіб зголосились до добровольчих формувань територіальних громад Львівської області

185
0

Понад 15 тисяч в області та понад 6,5 тисяч по Львову – така кількість осіб вже зголосилась до участі в добровольчих формуваннях територіальних громад Львівщини. Про це розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«На Львівщині вже сформовано дві бригади територіальної оборони. Це 103-тя, яка займається територіальною обороною Львівської області і 125-та, яка обороняє Львів. Штат сформований, збільшення кількості військових станом на зараз не планується. Сьогодні ж в області комплектують добровольчі формування територіальних громад. Їх готують до підписання контрактів»,-  зазначив Максим Козицький.

Добровольчі формування територіальних громад – це сили, покликані  допомагати батальйонам територіальної оборони вести оборону Львова та області. Зараз охочих добровольців навчають військової справи, медичної допомоги.

Сьогодні без відриву від основної роботи, учасники добровольчих об’єднань можуть чергувати та патрулювати на своїх територіях. Такі особи будуть в резерві до участі в територіальній обороні.