Головна Здоров'я На Львівщині продовжують працювати дитячі кардіохірурги

На Львівщині продовжують працювати дитячі кардіохірурги

40
0

Навіть у складний теперішній час наші фахівці продовжують приймати на надавати високоспеціалізовану кардіологічну та кардіохірургічну допомогу найменшим пацієнтам. Це діагностика, медикаментозне лікування та хірургічна корекція вроджених вад серця та судин. Вона проводиться на базі одного з обласних закладів охорони здоров’я – інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА.

Медики проконсультували вже 70 маленьких пацієнтів, з них – 5 госпіталізували, 3-ох дітей прооперували. Наймолодшому пацієнту – 4 доби від народження.

«Сподіваємось, що серця маленьких пацієнтів з допомогою наших кардіохірургів успішно подолають усі труднощі і вони виростуть здоровими і щасливими громадянами України!», – зазначили у департаменті.

Нагадаємо, що медичну допомогу внутрішньо переміщені особи можуть отримати у закладах охорони здоров’я Львівщини у загальному порядку. Окрім того, на Львівщині розгорнули два польові госпіталі, першочергово для лікування ВПО, де працюють ізраїльські та американські медики.

Фото умовне.