Головна Політика За землю, за село, за людей

За землю, за село, за людей

220
0

26 червня очільниця ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом зі своїми соратниками Михайлом Цимбалюком, головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», та народним депутатом від партії Сергієм Власенком відвідала Жовкву. Зустріч із громадою міста відбулася у сесійній залі Жовківської районної ради. Охочих послухати лідера «Батьківщини» зібралося чимало. Вони зустріли її стоячи та бурхливими, тривалими оплесками.

Зустріч розпочалася відзначеннями учасників новообраної Магерівської ОТГ. Подяк удостоїлись її голова Петро Домінік та депутати, які отримали найвищий вотум довіри виборців.

Найбільше парламентар акцентувала увагу громади на діях окремих представників нинішньої влади, спрямованих на намагання розпродати українську сільськогосподарську землю. Юлія Тимошенко нагадала, що українці володіють найкращими чорноземами у світі. «У той час, коли всі провідні держави світу скуповують землю (наприклад, у США 50 % сільськогосподарської землі перебуває у державній власності), наші можновладці хочуть продати 21% української землі, що залишився у власності держави. До чого це призведе? А до того, що земля буде розпродана за безцінь. І навіть не за 700 доларів за гектар, як кажуть. Землю скуплять 10-15 родин, а українці залишаться без землі і без майбутнього», — зазначила лідер «Батьківщини».

Вся українська земля за справедливими цінами коштує близько 3,5 трлн. євро  (а це 40 років ВВП України!), наголосила Юлія Володимирівна. І цим багатством хочуть заволодіти. Сьогодні ВО «Батьківщина» та Асоціація фермерів проводять збір підписів (вже зібрали понад 2 млн), щоб провести референдум про заборону продажу сільськогосподарської землі. Покладає Юлія Тимошенко надії й на Львівщину, на її підтримку.

Не оминула Юлія Тимошенко пенсійну й медичну реформи, зазначивши, що це не реформи, а свідоме знищення українців. Особливо вона зробила наголос на тому, що пенсійна реформа потрібна владі для того, щоб зменшити кільість пенсіонерів, а за рахунок цього — й дефіцит Пенсійного фонду. Що ж стосується медичної, то, за словами парламентаря, вона позбавить українців й тих медичних послуг, які вони можуть отримувати сьогодні.

Єдиною надією на порятунок нашої держави, вважає лідер «Батьківщини», є позачергові президентські вибори та вибори до Верховної Ради: «Я впевнена, що до Верховної Ради наступного скликання зайде більшість патріотично налаштованих сил».

Підсумувавши свій виступ, Юлія Тимошенко сказала, що вона та її команда не здадуться й переможуть у боротьбі за незалежну, вільну  Україну.

На завершення від місцевої організації ВО «Батьківщина» Юлія Володимирівна  отримала запашний коровай, а на згадку про відвідини Жовкви — образ св. Партенія, покровителя міста.

Яніна Тарасів.