Львівська фармацевтична компанія вирівняла свої борги перед бюджетом, відшкодувавши понад 8 млн грн податків. Встановлено, що директорка фірми у 2023-2024 роках створила схему для ухилення від сплати податків. Це призвело до значних збитків бюджету через недостовірні дані у податковій звітності.
Підприємство, що торгує фармацевтичними товарами, занижувало доходи та формувало витрати, не підтверджені реально. Відшкодування було здійснено завдяки процесуальному керівництву Львівської обласної прокуратури, яка вже скерувала справу до суду.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.








