Головна Соціальне життя Агрохолдинг Захід-Агро допомагає втілювати мікропроекти на Жовківщині

Агрохолдинг Захід-Агро допомагає втілювати мікропроекти на Жовківщині

358
0

Соціальні вектори діяльності «Захід-Агро МХП»

Компанія «Захід-Агро МХП», що входить до агроіндустріального холдингу МХП, демонструє кращі зразки партнерства великого бізнесу та сприяє розвитку західного регіону країни. Усі обіцянки підприємства підтверджені справами, що вкотре засвідчує його надійність у співпраці з громадами Жовківщини та області.

Підприємство є не лише надійним соціальним партнером, а й основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Упродовж 2016–2018 років воно сплатило податків до казни області на суму майже 250 мільйонів гривень. Ці кошти будуть витрачені на проведення децентралізації, яка пот-
ребує постійного поповнення фінансових ресурсів місцевих громад. «Захід-Агро МХП» у цьому напрямі діє послідовно, реалізуючи програму мікрокредитів.

Директор школи, що у селі Туринці на Жовківщині, Марія Висоцька, розповідає:

— Я четвертий рік працюю директором школи. Упродовж цього
часу надійним помічником у вирішенні проблем із матеріальним чи фінансовим забезпеченням нашого навчального закладу було підприємство «Захід-Агро МХП». За його сприяння розпочато ремонт в окремих класах, з’явилася перша мультимедійна дошка. Підприємство постійно бере участь у вирішенні нагальних питань школи. І це не лише фінансова, а й організаційна підтримка. Приміром, була проблема з постачанням води перед початком навчального року, ми не встигали її вирішити самотужки. Звернулися до підприємства. Керівництво «Захід-Агро МХП» одразу відгукнулося і посприяло придбанню нового насосу. Щороку наші вихован-ці отримують приємні подарунки до 1 Вересня та на Святого Миколая, підприємство за необхідності підвезення дітей на виїзні змагання забезпечує транспортом тощо.

Втілення мікропроектів у регіонах, де провадять діяльність підприємства холдингу, є важливим напрямком діяльності компанії. Це активно підтримує й «Захід-Агро МХП», що дає змогу ефективно використовувати кошти обласного та районних бюджетів, ОТГ, а представникам бізнесу — зосереджуватися на реалізації конкретних проектів, сприяючи їх швидшому втіленню. У найближчих планах розвитку Львівської області — освітлення вулиць, ремонт та відновлення Народних домів, а також допомога щодо підвищення енергоефективності шкіл регіону.

«Захід-Агро МХП» не зосереджується лише на економічних показниках, а й вибудовує модель ефективного ведення бізнесу, створює сотні робочих місць для тутешніх мешканців і допомагає місцевим громадам розвивати інфраструктуру краю для комфортного проживання.

Як би не йшли справи, за будь-яких умов важливо залишатися людьми. І тут варто згадати співпрацю «Захід-Агро МХП» з навчально-реабілітаційним центром «Джерело», про що розповіла його співробітниця Наталя Сіреджук:

— Нещодавно для нашого Центру потрібно було закупити гречку. Оскільки фінансування закладу дуже обмежене, почали дзвонити в агрокомпанії і просити про допомогу. І були дуже здивовані, коли на наше звернення одразу відгукнулися в «Захід-Агро МХП» і не лише погодилися надати крупу, а й поцікавилися, чим ще можуть зарадити. Окрім гречки, підприємство оплатило навчання й реабілітацію важкохворої дитини. Такого ніхто не очікував.

Добрі взаємини представників бізнесу й громади є запорукою не лише досягнення високих показників діяльності місцевих підприємств, а й сталого розвитку регіону і покращення життя тамтешніх мешканців. У «Захід-Агро МХП» це добре розуміють, тому завжди відкриті до співпраці над втіленням нових ініціатив задля блага краян.

Спецкореспондент