Головна Життя На Жовківщині діяв україно-польський молодіжний табір «З думкою про мир»

На Жовківщині діяв україно-польський молодіжний табір «З думкою про мир»

176
0

З думкою про мир

Нещодавно на базі Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» діяв україно-польський молодіжний табір «З думкою про  мир».

У ньому взяли участь 30 молодих людей з районів Львівщини, учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Жовкви та школярі загальноосвітнього ліцею — центру шкіл мундурових м. Замостя Республіки Польщі. Метою проекту були обмін досвідом роботи освітніх закладів двох країн у сфері патріотичного виховання молоді, участь у спільних навчально-тренувальних заняттях, виховання витривалості, стійкості, дисциплінованості та оволодіння навичками виживання в екстремальних ситуаціях, розвиток вольових якостей молодих людей.

Проект «Україно-польський молодіжний табір «З думкою про мир» підготували районна громадська організація «Жовківський спортивно-оздоровчий велосипедний клуб «Тандем» та сектор молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації, який став переможцем цьогорічного конкурсу проектів молодіжних громадських організацій, що проводив Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. Реалізував проект клуб «Тандем» за фінансової підтримки обласного, районного бюджету та власних коштів.

Основними завданнями молодіжного табору були: психологічна та фізична підготовка молоді щодо відстоювання національних інтересів держави; формування позитивного ставлення до здорового способу
життя; налагодження співпраці між молодіжними організаціями України та Польщі.

Важливо, що учасники молодіжного табору зустрілися з головою
Жовківської райдержадміністрації, мали екскурсію старовинною історичною Жовквою, вечір-зустріч з воїнами АТО — мешканцями Жовківського району, перегляд фільму «Кіборги», провели олімпійський день у таборі «Росинка», брали участь у круглому столі для молоді  «Україна і НАТО — сучасний погляд» тощо.

На завершення проекту було обговорено перспективи розвитку спів-праці з нашими партнерами із загальноосвітнього ліцею — центру шкіл мундурових м. Замостя  Республіки Польщі.

Андріан КЕРНИЦЬКИЙ, головний спеціаліст

сектору молоді та спорту Жовківської РДА