Головна Соціальне життя Задля комфорту та енергозбереження

Задля комфорту та енергозбереження

477
0

Житло з найдавніших часів слугувало людині укриттям від зовнішніх факторів. Аби уберегти себе та потомство від негоди, а також інших небезпек, що загрожували життю та здоров’ю, людство постійно вдосконалювало будівельний матеріал, прагнуло, аби він був довговічним, надійним, стійким до примх погоди. До цих характеристик еволюція та науково-технічний прогрес додали ще й екологічну й пожежну безпеки, а також енергоефективність (цей з факторів на сьогодні є чи не найважливішим). 

Враховуючи сучасні вимоги до енергозбереження в Україні, ТОВ «Будівельна  фірма «Жовква» ЛТД»  займається  зведенням житлових багатоповерхівок і вже вдруге практикує у своїй діяльності використання керамічних блоків POROTHERM (австрійський виробник WIENERBERGER за  менш як два десятиліття  збільшив кількість заводів із виробництва керамічного будматеріалу з 11 до 214 у 30 країнах світу), що поєднують характеристики керамічної цегли та високі теплотехнічні й технологічні показники. Пустотілі або поризовані всередині, за сукупністю і збалансованістю характеристик ці блоки є неперевершеним матеріалом для будівництва житлових будинків, адже їх використання спрощує, а, отже, і значно здешевлює та пришвидшує будівельні роботи.

Саме ці характеристики якості майбутнього житла вплинули на рішення третини покупців, що вклали свої кошти у квартири  ще на стадії будівництва фундаменту нового будинку, що на вул. Св. Трійці, 15 а, який, до речі, – вже на стадії завершення.

Про «витвір» будівельників, своїх підопічних, з гордістю говорить директор фірми Микола Іванович Лесько, людина, що очолює колектив від самого початку його створенння – з 1991 року. Більше шести десятків людей щодня працюють над зведенням нового, якісного та комфортного житла. 32квартирний «велетень» уже накривають спеціальними метало-конструкціями, на які ляже дах. Отже, новітні технології застосовуються не лише у будівництві стін. Так, кожен поверх має свій залізобетонний пояс, що значно підвищує стійкість будинку. Вставлені вікна – з напиленням срібла, задля максимального збереження тепла в помешканнях.Під зовнішню штукатурку «ляже» сімдесятиміліметровий пінопласт.  

Одно-(42 м2), дво-(59 м2, 64 м2, 68 м2) та трикімнатні (81 м2) квартири мають по два балкони-лоджії, широкі коридори та просторі кухні.Новизною є й те, що на мансардному поверсі запроектовано творчі майстерні.

Щодня на будівельному майданчику кипить робота. Баштовий кран, міксери, екскаватори, вантажні автомобілі — доволі багато задіяної техніки — у вмілих робочих руках творить чудеса. Виробництвом керує Степан Лесько (виконроб). Добра репутація фірми – це не лише її творіння, а й самі творці. Такими, що своєю працею показують гідний приклад іншим, є бригадир Михайло Кордоба, електрозварювальник Степан Нагорняк, столяр Володимир Андрієвський, кранівник Іван Синиця, муляр Володимир Пирський, електрозварювальник Мар’ян Чунис, водій Володимир Дяк.

За останні роки «Будівельною фірмою «Жовква» ЛТД» зведено п’ять житлових багатоповерхівок, шостий заплановано здати у четвертому кварталі 2015-го. Для охочих придбати якісне та комфортне житло залишилось усього менше третини помешкань. Адже ані економічні негаразди, ані ріст курсу валюти не вплинув на вартість квартир – таке рішення керівництва фірми заслуговує на повагу. Бо найважливішим своїм завданням Микола Лесько та його колектив вважає працювати задля створення блага для громадян, покращення якості виконаних робіт, залучення інвестицій та впровадження новітніх технологій, що у сукупності має єдину мету – будувати якнайкраще житло, що дозволятиме укрїнцям суттєво заощаджувати енергоресурси.

Надія Байбула.

P.S. Усі, кого цікавить пропозиція придбання квартир, можуть звертатись за номером телефону 097414995   (Микола Іванович).