Головна Соціальне життя ФК «Синьковичі» — переможець третьої ліги Львівщини

ФК «Синьковичі» — переможець третьої ліги Львівщини

1007
0

Коли в торішній першості району з футболу синьковицька команда здобула золоті медалі у вищій лізі, її керівництво задумалось,  а що далі? Напрошувалась відповідь: треба підвищуватись у класі. Водночас закрадались сумніви, чи зможуть хлопці гідно виступити?
Утім усі побоювання були марними. Заявившись у третій лізі обласного чемпіонату, синьковицькі сільські спортсмени не тільки не заплямили  честь жовківчанського футболу, а й піднесли його на найвищий рівень, завоювавши «золото». Амбітний дебютант втер носа зухвалим суперникам – старожилам ліги, які попервах навіть не сприймали всерйоз наших футболістів.

Та не все так просто складалось для  ФК «Синьковичі». Були на старті і прикрі невдачі, зумовлені і вищим рівнем гри, і психологічним фактором. «На щастя, з нервами футболісти вчасно впорались, а рівень майстерності зростав від гри до гри, — каже почесний президент клубу Іван Бокало. – Неаби-яка заслуга в цьому тренера Михайла Задолинного та спонсорів, справжніх поціновувачів футбольної гри та фанатів синьковицької команди Володимира Федика і Віктора Гнідця. Треба віддати належне й футболістам. Особливо ветерану футбольної гри Івану Леню, кращим гравцям Володимиру Барановському, Павлу та Мар’яну Грубим, капітану Юрію Пилипишину, які вели команду за собою, налаштовуючи на кожен матч. І хлопці боролись – вперто, з повною віддачею сил, демонструючи високу техніку і неабияке бажання до перемоги».

Варто додати, що вагому роль у досягненні високого результату зіграли належний побутовий та фінансовий рівні. Чудовий сучасний стадіон, адміністративна споруда стадіону з суддівською та тренерською кімнатами, душовими, кімнатами  відпочинку футболістів створили гарні умови як для спортсменів, так і для вболівальників, які шалено підтримували своїх кумирів у домашніх поєдинках.

Відтак ФК «Синьковичі» у 22 іграх здобув найбільше перемог (17) та забив найбільше м’ячів (71), зазнавши найменше поразок (2). Назагал головну суперечку за медалі вели три клуби: «Фенікс — Стефано-2» (Підберізці, Пустомитівський район), ФК «Солонка» (Пустомитівщина) і ФК «Синьковичі». Тож завершили змагання трійкою, з невеликим відривом в очках. Відрадно, що очолили її наші земляки – гравці з невеликого села Синьковичів Забірської сільської ради, де люблять спорт і вміють грати у футбол. Може, ще й тому, що генеральним спонсором команди виступив Трускавецький завод мінеральної води «Нафтуся», пропагуючи здоровий спосіб життя та культурне дозвілля.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.