Головна Соціальне життя У новій оселі поселилась сім’я Гренюх

У новій оселі поселилась сім’я Гренюх

1099
0

Цьогоріч новорічні-різдвяні свята відзначатиме у власній оселі сім'я Галини Гренюх, мешканки с. Малехова. У їх невеличкий батьківський будиночок (побудований ще у минулому столітті, приблизно 1900 року) підступно серед ночі з тильного боку будинку, де був розташований дерев’яний сарай, підібрався червоний півень. Загоряння виникло минулоріч, 25 грудня, о 4 год. ранку. Згоріла хатина стала непридатною для проживання. На щастя, мати з дітьми не постраждали, встигли вийти з будинку.
Добрі люди відгукнулися на біду погорільців. Сім’я більше півроку проживала у гуртожитку аграрного університету, у м. Дублянах. Із початком нового навчального року кімнату довелося звільнити і винаймати інше помешкання.

На допомогу прийшла Малехівська сільська рада, бо жінці з дітьми не було де жити. Голова Володимир Сеньковський разом із депутатським корпусом відгукнулися на біду погорільців, простягнувши руку допомоги. Сільська рада Малехова виділила кошти – 200 тисяч гривень на придбання мобільного будиночку. Потурбувалася про його  встановлення й омеблювання.  
Тож з 8 грудня Галина Гренюх разом із двома діточками – 10-річним Ростиславом і 6-річною Анастасією мешкають у власному помешканні. Тут дві невеликих кімнати, кухня,  санвузол, коридор. Сільська рада допомогла закупити меблі – двоярусні ліжка з ортопедичними матрацами, стіл, кухню. Хоч житлова площа і невелика, але в оселі тепло (будинок обігрівається за допомогою електрики) і затишно з усіма побутовими зручностями.

Сільський голова Володимир Сеньковський і депутат районної ради Наталія Савочка завітали з нами у новеньке помешкання, по-господарськи все оглянули, чи зручний  тут побут для проживання, наказали слідкувати за порядком. Пані Галина подякувала сільській владі за сприяння і допомогу, адже сусіди зголошувались, що прийдуть на новосілля. Свій дах над головою, а ще й у нинішній час та й після такої біди, дуже вагома допомога. Хай Бог віддячить добрим людям, а в новій оселі панують любов і злагода.

А самій господині треба бути більш відповідальною і господарною. Представники місцевої влади придбали житло, а вже турбуватися про нього і порядок на подвір’ї жінка мусить сама. Працівники сільради благоустрій вже не наводитимуть, про це треба подбати самим, більше прикласти рук до фізичної праці.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ,
Уляна ЛАЩІВСЬКА,
Зоряна МИКИТЮК.