Головна Соціальне життя І знову дорожчає хліб…

І знову дорожчає хліб…

745
0

Упродовж цього тижня у крамницях Жовкви здорожчав найважливіший продукт — хліб. Ця новина стала черговою болісною звісткою, особливо для пенсіонерів та людей літнього віку, для яких підняття цін на продукти щоразу спонукає ще більше економити.

Так, у соціальному магазині (вироби ПП «Жук», що у Жовкві) хліб здорожчав на суму від 50 коп. і до 1 гривні (на булочки, маківники). Вироби з пекарні, що у Жовтанцях — є у Жовкві такий кіоск — подорожчали на 50 коп. (наразі лише завиванці). Продавець розповіла, що хліб ще реалізує за старою ціною. А от у кіоску, що на вулиці Львівській, де покупцям пропонується хліб зі Львова, ціни зросли від 50 копійок і аж до 1,7 грн/ ( це — на заварні види хліба).

Експерти прогнозують, що вартість хліба впродовж наступних півроку збільшиться на 30 %. І торкнеться це не лише приватних пекарень, а й великих заводів по всій Україні.

Ціни підвищаться попри достатній врожай. Адже вартість хліба залежить не тільки від сировини, кажуть аналітики. Сюди відносять податки, виплату заробітної плати, оплату електрики та газопостачання.

Наш кореспондент.