Головна Свято День Незалежності України — на сході держави

День Незалежності України — на сході держави

320
0

Численна делегація із Львівщини зустріла державне свято з військовими та місцевими жителями на Луганщині. Уже традиційно напередодні Дня Незалежності України голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутати, працівники апарату облради, керівники районів області, волонтери вирушили на схід України. Серед них був і голова Жовківської районної ради Роман Горбань.

23 серпня, у День Державного Прапора України, очільник місцевого самоврядування Жовківщини Роман Горбань взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора у м. Сєвєродонецьку Луганської області, відкритті обеліска на місці загибелі військовослужбовців з Львівщини у Новотошківському Луганської області. На горезвісній горі Карачун (Донецька область) делегація із Львівщини вшанувала пам’ять екіпажу підполковника Андрія Бєлкіна на Мі-8МТ, що загинув на цьому місці в 2014 році — за кілька днів до звільнення Слов’янська. На борту перебували дев`ятеро військових, троє з них — із Львівщини. Встановлення цього обеліска — це вшанування усіх тих, хто поліг за нашу волю та незалежність.

У межах візиту делегації від Львівщини у Новому Айдарі Луганської області відкрито сучасний дитячий майданчик, який встановили напередодні. Майданчик для дозвілля дітей облаштували поблизу загальноосвітньої школи-інтернату.

У рамках угоди, підписаної у серпні минулого року очільниками Жовківської районної ради Романом Горбанем та Білокуракинської РДА Сергієм Іванюченком, школярі із Луганщини оздоровлювались на Жовківщині. Голова райради відвідав Просторівську школу, зустрівся із педагогами і школярами, які гостювали на наших теренах і почерпнули багато приємних вражень, дякували за жовківську гостинність.

Роман Горбань разом із АМР Жовківщини, волонтерами доправив допомогу, зібрану місцевими радами нашого району, — а це продукти харчування, засоби гігієни тощо — воїнам, які захищають східні рубежі нашої держави. Мешканці Жовківщини, незважаючи на особисті проблеми і труднощі, допомагають Українській армії, за що їм і висловлюємо вдячність. Адже наші люди — дружні і небайдужі, з розумінням ставляться до нинішньої ситуації у державі.
Ми — єдина країна. У нас усіх є сьогодні одне бажання — щоб Державний прапор України був піднятий на центральних площах Донецька, Луганська та Севастополя. Перемога обов’язково буде за нами!

Уляна ЛАЩІВСЬКА.